Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maciej94 - 15-11-2013 19:44

dziś założyłem oryginalne lampy http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=4090&pid=42530#pid42530 . Wymieniłem przeciekający wężyk zwrotny od wtrysków ..SmileTongueBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 16-11-2013 17:41

Założyłem zimówki, poodkurzałem, wszystkie uszczelki sylikonem i przesmarowane wszystkie wkładki, zawiasy.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 16-11-2013 18:25

Wymieniona świeca w piecyku :Dnawoskowany i posprzatany dolewka oliwkiBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piwek86 - 16-11-2013 18:30

No to w wtorek odwiedziłem Pana S w Częstochowie a w zasadzie w Bieżniu Smile oby dwie półosie dostały nowe krzyżaki podpora z nowym wieloklinem dłuższym od fabrycznego poskładane odrazu po powrocie w srode założone zimówki Dunlop m3 przejażdżka i co i efeket WOW mam sharana 2 lata wreszcie pozbyłem sie luzów drgań i innych dziwnych zdarzeń wreszcie ten samochodzik jezdzi jak tego oczekiwałem Smile zabawa z półosiami i podporą kosztowała 1400 zł dziś było mycie zew moze jutro jak bedzie czas jakies odkurzanie i uszczelki itp pora zabezpieczyć bo snieg nadchodzi Smile Miłego weekendu All Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 18-11-2013 23:23

-Założone nowo pomalowane zimówki
-Umyte i zabezpieczone uszczelki
-Nawoskowany ponownie lakier
-Odkurzone wnętrze
-Trochę ogarnięte elementy gumowe w środku ( umyte dywaniki, pedały )
-Zabezpieczona przednia i tylna szyba + boczne kierowcy i pasażera od środka, środkiem przeciw parowaniu ( 4nano Anti-Fog ). I zero pary od 2 dni na szybach.

Jutro jak się uda zostaną zabezpieczone plastiki na zewnątrz + nałożona niewidzialna wycieraczka na wszystkie szyby.

Fotki felg itd w temacie: http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=3886&pid=34737#pid34737


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - G.T. - 18-11-2013 23:47

jako ze zaswiecil mi sie EPC postanowilem posprawdzac to i owo. Okazalo sie, ze nie mam swiatelek stopu, pogmeralem przy czujniku przy pedale hamulca i znowu jest dobrze Smile

Poza tym zmienilem parametry przelaczania na LPG Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Sigma_74 - 19-11-2013 20:37

wymieniłem prawy wkład lusterka - ukradli mi w Wawie
wymieniony lewy halogen - rozbity, albo kamień albo pomagier.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Czerwony - 19-11-2013 22:59

(19-11-2013 20:37)Sigma_74 napisał(a):  wymieniłem prawy wkład lusterka - ukradli mi w Wawie
wymieniony lewy halogen - rozbity, albo kamień albo pomagier.

No weź - ale wstyd. Sam wkład lusterka Ci skubnęli? Co za debile takie rzeczy kradną?


Tadam! Kupione i założone zimowe kapciochy Hankook i*cept Evo W310 205/55R16 94H

Na razie nie ma co o nich pisać, bo nie ma zimy. Ładne są.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Sigma_74 - 19-11-2013 23:11

tak wkład, fachowcy, kabelki odpieli, zwineli do lusterka


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - m-blue - 19-11-2013 23:14

W wawie bieda, w cywilizowanym mieście całe lusterko by skubnęliSmile Tragiczna ta nasza stolica pod każdym względem...