Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dadi - 28-09-2013 22:45

Ja te już dawałem do pospawania tą rurkę, na razie trzyma ale... auto więcej stoi niż jeździ hehe


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 01-10-2013 20:21

Wymienilem pokretlo, regulator grzania foltela bo grzal mi caly czas na maxa niezaleznie jak ustawilem czy 1 czy 5. Oraz jeszcze zamontowalem silniczek od obiegu wewn/zewn ale tylko tak by symulowal prace i panel klimatonika juz nie migal.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 02-10-2013 20:16

Wymienione laczniki stabilizatora przod +koncowka drazka lewa a jutro zbieznosc w celu upewnienia sie i przygotowania fury przed zima Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 03-10-2013 14:38

Dzisiaj z rana wymiana Sprzegla alternatora oraz demontarz pieca teraz ladnie i miękko do paczki i do Stefano na kuracje powiem ze mialem ubaw przy demontarzu pieca z uwagi na plyn ktory uciekal a to z winy moich slabych zaciskow na wezach Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 03-10-2013 15:45

Tak z ciekawości. Jaki koszt wysyłki wyszedł?


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 03-10-2013 18:40

:)Scappy mam dobrego kolesia kuriera i co bym nie wysylal doslownie do max 250kg to place 20zl ot taki ukladzik jutro z rana paczka frunie pozdrawiamBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - rodzynek - 03-10-2013 18:41

Wymieniłem termostat, bo zimne dni zatrzymywały wskazówkę na literce N. Do tego zmieniłem tylne sprężyny na niższe, podobnie jak amortyzatory - olejowe na krótsze gazowe. Pierwsza jazda nie wykazała większych różnic, za to tył powędrował 5 cm w dół.

I wygląda tak:

[Obrazek: gq2h.jpg]
a wyglądał:
[Obrazek: 2ffr.jpg]


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marqss - 04-10-2013 23:37

Zamontowane po regeneracji w Motomax'e obie półosie i podpora.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Sigma_74 - 04-10-2013 23:38

pompa paliwa nowa


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 05-10-2013 07:04

(04-10-2013 23:37)marqss napisał(a):  Zamontowane po regeneracji w Motomax'e obie półosie i podpora.

Motomax nie regeneruje polosi oni je robia od nowa. Zreszta na forum juz sie jeden sparzył na ich robocie.