Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - jurekgo - 15-09-2013 16:59

witam coz po klopotach z chłodzeniem znalazłem przyczne wymieniłem stara chlodnice na nowa również zmodyfikowałem montaż z fabrycznego na swuj wiele prostszy i łatwiejszy do demontażu oraz mogę doradzić jak szybko zdemontować stara chlodnice oraz sprzątanie i pożądne mycie


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Sigma_74 - 16-09-2013 21:43

moze CO ZEPSUŁEM ;(
wiołęm sie za wymiane poduszki pod amorkiem i ...

urwane 4 imbusy, i zero mozliwosci odkręcenie, zakręcenia tego kielicha na amorku ;(
efekt
w drodze dwa nowe SACHA z niemiec, bo KYB były tylko czeskie lub tureckie, i nowe poduszki pod amorki KYB w drodze;(
cała impreza 490 zł
masakra
aczkolwiek juz 270 kmm maja z przodu nalatane, to im sie nalezy Wink


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 16-09-2013 22:17

w sobote zmontowane Radio MFD zdjęcia zapodam w swojej galeri


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 16-09-2013 22:50

Podświetlonko Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 17-09-2013 23:29

Jako że pogoda się zmienia i więcej "ciemności" nadchodzi to wleciały nowe żarówki.
Osram Cool Blue Intense - nie są żadne niebieskie. Świecą mocno na ładne białe światło nie żółte - w nocy dużo lepiej widać itd.

Małe porównanie słowne jak to u mnie wygląda:

Zwykłe żarówki "żółte" - świecą na np. 80%.
Zwykłe żarówki "żółtawo - białe" - które miałem do tej pory +50% kupione w Niemczech świeca na 100%
I teraz te żarówki - światło "białe" świecą na 120% względem tamtych.
Znowu widzę lepiej w nocy !
Próbowałem robić zdjęcie ale tylko telefon miałem pod ręką ... więc efekt jest marny na zdj - może coś będzie widać w rzeczywistości efekt jest lepszy a na drodze ( oświetlenie pobocza + drogi całej ) jest efekt dużo lepszy.

Polecam zmianę żarówek na nowe - nie dużo kosztuje ( płaciłem 50zł z wysyłką na alledrogo ) a dużo pomaga.
[Obrazek: d6WaXY3l.jpg]

Do tego kupiłem kolejną część kosmetyków do samochodu ( mycia / oczyszczania / pielęgnacji ). Już można powiedzieć że mały / podstawowy zestawik się zbiera - jeszcze muszę podjechać po parę rzeczy i może zapodam fotkę jak to wygląda u mnie :-)

Kupiłem też przeźroczystą folię ochronną pod chlapacze które lada moment będą zakładane bo idą cięższe czasy.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dymas522 - 18-09-2013 00:03

Dzisiaj wymieniłem stworzenie i tuleje metalowo gumowe na wahaczach, drążki kierownicze, drążki stabilizatora, amory przód i tył, oliwę w silniku.Jutro dojedzie palnik do pieca eberspracher D5WZ od kolegi Stefano i będzie montaż po jego kapitalnym remoncie. Do tego jeszcze zakladam nowe akumulatory, rozruchowy oraz do ogrzewania postojowego. Bym zapomniał o choince zapachowej.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Sigma_74 - 21-09-2013 07:48

Woczraj zamontowano nowe KYB z przodu wraz z poduszkami, odpbojnikami, cały komllecik KYB.
jedyna zmartwienie że KYB sa zdiełano w ESPANI a nie jak te z tyłu w JAPONI.
zobaczymy.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - sarkrz - 21-09-2013 19:35

dobrze że nie w china.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - adam - 21-09-2013 20:40

zamontowane nowe czujniki abs z przodu- stare pokazywały błędy i świeciła się kontrolka


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 21-09-2013 21:09

pompalowalem schowek glowny oraz chwyty przy drzwiach tylnych na czarny mat.