Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marqss - 07-09-2013 21:25

Posprzątany, umyty, sprawdzone ciśnienie w oponach i kierownica obszyta nową skórą już jest na swoim miejscu.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - adam - 07-09-2013 22:08

wysprzątany, umyty i zalany pod korek


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - sirius98 - 07-09-2013 22:36

Odebrałem dzisiaj samochód z salonu odnowy dla samochodów msmart.pl :-). Wszystkie wgniotki wyciągnięte, efekt pracy poprzedniego rzeźnika który zabrał się "za lakier" = wszędzie koła - usunięty. Jestem zadowolony z pracy zakładu.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - rodzynek - 07-09-2013 23:36

Resztką farby pomalowałem przedni zderzak, a że było jej bardzo mało, to mocno ją rozrzedziłem. No i muszę teraz zeszlifować i spolerować kilka zacieków... W poniedziałek montaż (w końcu założę halogeny, bo do tej pory jeździłem bez nich i bez kratek Big Grin ).


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 08-09-2013 13:49

Taki mały niedzielny mod. W końcu naklejka od Roberta wylądowała na aucie.
[Obrazek: min_6d66423a7e2a7c5ea373d45ade7.jpg]


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - sirius98 - 08-09-2013 23:31

Obejrzałem tylne wahacze. Ich brązowy kolor skłoni mnie zapewne do zakupu 2 litów zwykłego oleju i ich konserwacji ... na rozpoczęcie przyszłego sezonu. Nie mam niestety przepracowanego. Ciekawe że przednim amortyzatorom nic nie jest a tylne nabrały takiego koloru.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 09-09-2013 06:00

to raczje niewiele da nawet taki przepracowany. Trzeba by podgrzac dosc znacznie taki element i zanurzyć go w takim oleju przepracowanym. To rodzaj oksydowania. Nie lepiej juz przetrzec jakas szczotka druciana i prysnac farba w sprayu?


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 11-09-2013 22:28

Przygotowałem "nowe" drzwi do naklejenia listwy, przy ich montażu zauważyłem że były lakierowane i muszę je drzeć papierkiem + polerka bo morka straszna jest Sad Dodatkowo miałem wgniotkę na tej listwie pod lampą z tyłu. Wyciągnięcie lampy i i tak mało miejsca, ale trochę wyprostowałem. Zostanie szpachla + malowanie. I zaczynam zbierać materiały do robienia blacharki, żeby chociaż zdążyć wyczyścić rdzę i zapodkładować, oraz inne mankamenty wyszpachlować i też zapodkładować.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 13-09-2013 18:37

Umyty, ogarnięty w środku, wypachniony. Przyklejona listwa na drzwi, założona tapicera i sprawdzenie płynów. Auto gotowe do jutrzejszej wycieczki Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 13-09-2013 20:27

Wymieniona wczoraj turbina u brata w seacie.a jutro zabieram się za swojego bo troszke zaniedbany jest