Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 18-08-2013 23:44

sirius tak z ciekawosci, jakii koszt lamp?


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 20-08-2013 19:46

Wymiana filtra paliwa.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 22-08-2013 21:09

Po trasie itd w środku trochę syf - cały odkurzony + tapicerka wymyta( plastiki wszystkie - deska itd ).
APC + Pędzelek, potem płukanie szmatką z mikrofibry i gorącą wodą. Potem 2'gą szmatką z MF przetrzeć do wyschnięcia i na koniec zapodany "odżywiacz" deski w moim wypadku miało być Meg's Natural Look ale jest Poorboy's Natural Look - wydajny, minimalnie delikatnie kokosowy zapach no i efekt bdb. Przyciemnia ładnie plastiki chroni przed promieniami UV + jest dosyć trwały ( na drzwiach kierowcy przed wyjazdem nałożyłem - około 1,5tyg leży i nie było różnicy pomiędzy nakładaniem teraz nowej warstwy na resztę a tego co siedzi.
Nakładane aplikatorem gąbkowym Megs'a.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 23-08-2013 17:57

dziś przyszła tarcza sprzeglowa z regeneracji od Radzikowskiego. Prawdopodobnie jutro bede zakladał- ech czyli znowu zwalenie skrzyni i babranie sie w tym.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 23-08-2013 21:25

Dzisiaj umyty z zewnątrz + przeglinkowany przód i szyba bo ciężko robaczki z trasy schodziły ...
Potem prze-woskowany woskiem w płynie ( Meg's UQW ) i nałożony dressing na opony bo po trasie itd przez trochę czasu oponki miały gorzej i zszedł stary.
I małe 50/50 ( tylko słabe foto bo telefonem ... )

[Obrazek: pYNqGJAl.jpg]


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wojci - 26-08-2013 15:40

zakupiony olej, jadę na kanał wymieniać i auto posprzątać i umyć bo w nocy kierunek Śląsk


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 26-08-2013 16:08

Poodkurzany, wyplakowany (niestety tylko to miałem), umyte szyby od zewnątrz i wewnątrz, wyprana podsufitka, wymieniona żarówka w liczniku, rozebrany i przeczyszczony joystick od radia, zamontowane i podłączone CB.

Edit: Jeszcze ocynkowałem końcowy tłumik.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 26-08-2013 21:34

wymieniony silnik , załozona nowa dwumasa wraz ze sprzęgłem i wysprzęglikiem firmy LUK,zalany nową oliwą i założony nowy filtr oleju,założony nowy rozrząd ze starego silnika,autko smiga aż miłlo.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 27-08-2013 19:23

Pospawany przedni zderzak, zamówiona nowa kratka środkowa, oraz umyty sharik Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marqss - 27-08-2013 22:52

Zamontowany hak, jutro tylko podłączenie gniazda.