Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 14-07-2013 12:30

zaizolowalem dwa przewody w przelotce miedzy drzwiami kierowcy a budą. Juz lekko spekane. Reszta przewodow w przelotkach drzwi w stanie idealnym.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piwek86 - 14-07-2013 12:44

Sprzęgło dwumas zmienione komplet sahs juz niema drgań z ktorymi walczylem od roku
Zmienione klocki przód zimmerman pomalowane ponownie wszystkie zaciski kolor zolty klima naprawiona po niemalych bojach z nią


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 16-07-2013 21:29

Umyty, odkurzony...
Na zewnątrz wosk w spray'u (Meg's UQW) aby wzmocnić "stałą" powłokę + nałożony dressing na opony bo już wyglądały źle.
Przyznaję trochę zaniedbałem Sharana ( z 1,5 tyg nie był myty a kół nie robiłem z 3 tyg ponad ... ) przednie felgi były w kolorze grafitowo/"czarny mat" zamiast srebrnego ... Big Grin
Dlatego też należało mu się trochę dopieszczenia.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piwek86 - 16-07-2013 22:27

walka z polerką po malowaniu 2 godziny szlifu dachu na mokro 2500 poszło na marne trza trzeć 2000 taka ostra skórka pomarańczy że aż paży w oczy Sad praktycznie na całym aucie bo całe malowane było do tego pogoda non stop słońce nieda się tak polerować Sad pobudka jutro o 5 rano da to jakies 3 godziny z małym słońcem na polere Dobranoc SGA Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - G.T. - 17-07-2013 22:59

no wiec ostatnio wymiana filtrów gazu po 10 kkm, do tego nałożyłem wężyk odpływowy na kruciec z klimy, żeby mi nie leciało na "pampersa" pod silnik (nie wiem czy fabrycznie był). Jakiś czas temu wymieniłem prawy sworzeń Smile

Obecnie wziąłem się za aktywację sprysków na reflektory. Jednak nie będzie to robione VAGiem. Zamontowałem już osobny pstryczek w konsoli środkowej, pozostało pociągnąć sterowanie przekaźnikiem, a później ustawić prawy sprysk. Pochwalę się w przyszłym tygodniu Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - pomidor - 22-07-2013 11:25

jakis czas temu pomalowalem zaciski na kolor żółty


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - G.T. - 22-07-2013 20:52

Dziś udało mi się przeciągnąć kabel pod sterowanie sprysków z komory do wnętrza. Ten co wymyslił taką konstrukcję to go chyba mama nie kochała. Przejście lewą stroną to jakaś masakra.
Na dniach jak znajdę chwilę wystarczy podpiąć sterowanie i będzie malyna Smile

EDIT 23.07.2013

Spryski podłączone i ustawione.
Dodatkowy pstryczek elektryczek działa i jest fajnie Smile
Fotki niebawem Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Manyak - 23-07-2013 23:18

Ja dzisiaj wreszcie zamontowałem czujniki cofania. Miały być wcześniej,ale urlop,wyjazd itd.Montaż pikuś-przydatna rzecz Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 23-07-2013 23:25

Umyty i posprzatany napelniona i odgrzybiona klima od razu inaczejBig GrinBig GrinBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - pomidor - 24-07-2013 21:56

dzis wymieniony pasek do alterrnatora a jutro czeka mnie wymiana osłony przegłubu