Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - rafalk74 - 10-07-2013 11:05

Zeby zejsc do 6 to musialbym chyba jechac caly czas nie przekraczajac 100 km/h Wink.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 10-07-2013 12:02

no napewno nie cisnal ale to tez VPek a nie PDek wiec nieco mniej pali


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - sarkrz - 11-07-2013 14:00

dokupione fotele nr 6 i 7 w oryginalnej tapicerce po 280 za sztukę-wreszcie całą ekipą będzie można gonić.
założone cb w lukę pod radiem w specjalną atrapę oraz antena montażowa sirio snake 27 na rancie klapy.
najwięcej roboty było przy przeciąganiu kabla w środku klapy po przez gumę z kabloteką i dalej boczkiem w dół do lewego schowka a potem progami na przód i wyjście w konsoli środkowej.
zasilanie przez tunel lewarka biegów do złącza zapalniczki.
ale przynajmniej żadne kable się nie pier..lą po samochodzie


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 11-07-2013 16:40

ja dwa dni temu wymienilem tuleje gumowa na wahaczu bo juz mi na przeglqadzie w zeszlym roku kolega mowil ze sie powoli kwalifikuje. Wymienilem i spokój,. Mialem niby wymienic obie te tuleje na przednim prawym wahaczu ale jakos mi sie nie chcialo tej przedniej ruszac bo szkoda byla ja wyrywac bo jeszcze zdrowiutka. w sumie po przebiegu 250 tys km tuleje jeszcze byly ori, fabryczne.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dmusek - 11-07-2013 18:53

Rozpocząłem budowę garażu na swoje autko Smile A już na przyszły rok mam też w planach budowę wiaty na lato.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - sharan_maksa - 12-07-2013 07:41

A ja wymieniłem filtry i zalałem Millersa. Wibracje jakby mniejsze na wolnych, cichszy na górze i chmury rano nie zaobserwowałem. To ostatnie to akurat do obserwacji bo może akurat szybko ją rozwiało Wink

Aaaa: i wypaliłem na nowo płytkę nawi bo poprzednia przestała robić.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 13-07-2013 23:32

Wczoraj dopiero wieczorem wyjeździłem paliwo, które zalałem przed urlopem i wyszło mi 890km zrobione na 50l, tak więc spalanie miasto/trasa około 5.6l / 100km Wink


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - sarkrz - 14-07-2013 03:57

raz mi pokazał komputer takie spalanie na trasie.
jechałem 150km w mgle 60-70km/h


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - m-blue - 14-07-2013 10:20

A mnie coś podkusiło w wolnej chwili żeby sprawdzić windę koła zapasowego, zapas w sumie nie nigdy nie używany ale... się naczytałem to sprawdzę. I - koło się trochę opuściło, już nie udało się wciągnąć. Okazało się, że linka się źle nawinęła poprzedniemu właścicielowi- jak to podniósł, to już nie wiem. Tak czy inaczej 2 godziny roboty i jakoś się udało poskładać to w całość - linka się trochę postrzępiła, więc w zasadzie do wymiany, tyle, że to dłuższa robota, więc innym razem...


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - rodzynek - 14-07-2013 11:51

Jak dobrze, że ja tam mam śruby, takie długie i grube. I trzymają butlę z gazem Wink.