Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 13-06-2013 23:00

Wycieraczka gorzej szpeci, z emblematami może być troszkę goło, ale wymaga ona wymiany lub od malowania prawdopodobnie, więc będę myślał


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - m-blue - 13-06-2013 23:07

Widzę, że nie tylko ja lubię czystą klapęSmile we wszystkich autach wywalam napisy.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maly_dawidek - 13-06-2013 23:44

Dziś zabrałem się za renowacje kół zimowych. Efekty już widać na zdjęciach:

[attachment=1765] [attachment=1766] [attachment=1767] [attachment=1768]


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - empoli71 - 14-06-2013 20:57

Zalany do pełna i wypucowany Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piwek86 - 15-06-2013 17:27

Panowie niebede zakladal nowego tematu bo to niema sensu potrzebuje by kto kto ma silnik 1.9 tdi dzwignal maskę w gore odkrecik 2x10 śrubkę ze zbiornika tego chyba od serva jak dobrze pamiętam taki okragly obok akumulatora bo parę dbni temu zmienialem amorki by dostać sie do prawego patrzac pod maskę musialem odkręcić te dwie śrubki i przechylic pojemnik w lewo by odkręcić gorne mocowanie amora i nie wiem czy za bardzo nieodgiolem zbiornik ze odpadla oslona wtyczki czujnika tego zbiorniczka znalazlem pod autem oslone i nie wiem czy to jest z tamtąd probowalem zamontować ale cos nie pasuje ona tam lub moze niewiem jak powinna byc poprawnie zamontowana


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - tomekiewa - 15-06-2013 21:59

Piwek86 aleś zamotał pewnie chodzi Ci o zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodniczego.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piwek86 - 15-06-2013 23:00

No to możliwie bylem w pracy i tak z pamięci pisane niewiem jak ta francowata oslonka ma tam byc dana potrzebne foto poglądowe


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 16-06-2013 20:44

zatankowane oba pojazdy- paliwo kombinowane zawsze troszke taniej. oraz w szaranczy pomalowalem fajke haka holowniczego bo okropnie juz sie luszczyla i rdzewiała.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 16-06-2013 22:01

Wczorajszy dzień owocnej pracy przebiegł pomyślnie, a mianowicie:

Turbo zostało wyczyszczone zdjęcia przed i po

[Obrazek: 4e5m.th.jpg] [Obrazek: 6yw.th.jpg]

Niestety uszkodzony czujnik ciśnienia temperatury zrobił swoje, co za tym idzie auto jeździło spokojnym trybem pracy tzw. zamulone. Przy okazji zostało wymienione: uszczelki pod oba kolektory, nowe śruby imbusowe M8 o twardości 12.9, oraz prze gwintowane wszystkie otwory na te śruby. Efekt jest widoczny od samego początku, co daje mi bardzo dużą satysfakcję Smile.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - tomekiewa - 16-06-2013 23:59

Dziś doposażyłem mojego szarika w bagażnik rowerowy dopinany do haka. testy z rowerami wypadły pomyślnie więc na wakacje zabieram sprzęt bez obawy o uszkodzenia.