Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - rafalk74 - 26-04-2013 22:34

(26-04-2013 17:48)radzio- napisał(a):  
(24-04-2013 22:28)rafalk74 napisał(a):  Sharus klimatronik nie grzeje tylko chlodzi. Jak bedzie zimny motorek to i tak bedzie zimno leciec. To nie inverter.

zaryzykowalbym stwierdzenie ze klimatronic tez nie chłodzi Big Grin chłodzi klima grzeje nagrzewnica a klimatronic to system automatycznej regulacji zadanej temperatury
radzio a ja zaryzykowal bym ztwierdzenie ze klima tez nie chlodzi bo to tez potoczne stwierdzenie. "Klima" w domu np. chlodzi i grzeje. I nie czepiajmy sie slow. Jezeli juz to uklad schladzania powietrza. Big Grin
Ja po prostu chcialem uswiadomic kolege ze to ustroistwo ktore nazywa sie potocznie klimatronikiem nie nagrzewa jezeli nagrzewnica lub motorownia nie nagrzeje.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - empoli71 - 27-04-2013 10:53

Wczoraj lekko go przegoniłem 680km Florencja-Rzym i z powrotem 6h30minBig Grin srednia prędkość na kompie 112 km/h


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maryoushek - 27-04-2013 15:06

Zalalem pierwszy raz w życiu liqui moly zawsze był castrol jeszcze tylko klocki na tyl pozostały. Zastanawiam się czy nie wsadzić kompletu od 2.8 benzyny bo chyba są większe mowa o tyle gdyż na przodzie mam już zrobionego swapa. Przy okazji zrobiłem podswietlane kubki wieczorkiem zrobię fotkę.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 27-04-2013 15:52

Otworzyłem instrukcję od radia i znalazłem w końcu to co chciałem ustawić - lepszy bass. Dodatkowo dowiedziałem się, że mam funkcję zwiększania głośności wraz z prędkością. Ciekawe co jeszcze znajdę Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 27-04-2013 20:29

Dzisiaj zrobione hamulce tył / wyczyszczone wszystko - obmalowane "blachy" za tarczami + tarczę na czarny mat. Zaciski przygotowane do malowania - może za tyg wreszcie się uda pomalować przód i tył na kolorek Smile

maryoushek - jakie hamulce do przodu założyłeś? Co musiałeś wymienić / dokupić i jaka różnica w hamowaniu ? + Jakie koło min. wchodzi ? Co do tyłu to też tak sobie myślałem że małe te hamulce i coś większego by wypadało założyć / jak byś się rozglądał nad tym tyłem i wiedział konkretnie na jakie zmienić - jaka różnica to chętnie bym poczytał.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - tomamar - 27-04-2013 22:42

Wymienione klocki i tarcze na przodzie i na tyle oraz osłona przegubu.
Przy okazji odkryłem że już środkowy tłumik mam na wykończeniu.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maryoushek - 27-04-2013 22:58

podświetlenie kubków zrobione :>
[Obrazek: img0747ex.jpg]

co do hamulców to wymienione zaciski i tarcze na 312 bodajże wejdź na link mojega auta i powieksz fote wtedy dobrze widac tarcze i zaciski.
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=3257
czy lepiej hamuje to napewno tyle że ja zabardzo tego nie odczuwam ;/ wiem tylko że klocki o wiele więcej kosztuja Tongue koła obecnie mam ori vw 17` a zdjęcie masz na 16. p


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wojci - 28-04-2013 08:53

zmieniłem zawór DV i źrebak niknął Big Grin i zmieniłem pasek wieloklinowy oraz wypróbowałem nową myjkę i umyłem auto Big Grin szkoda, że dziś pada


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - karambas - 28-04-2013 23:09

Zgubilem dekielek VW od alufelgi jak na foto. Czy może ktoś mi podac jego numer seryjny (od wewnatrz widoczny) ? Będe wdzięczny.
[attachment=1685]


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wojci - 28-04-2013 23:42

7D0601165