Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 24-04-2013 22:05

Wyglaskany lakier umyty i gotowy o drogi w piatek trasa w polske w jedna manke 650km po polsce to jest co robic pozdrawiamBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - rafalk74 - 24-04-2013 22:28

Sharus klimatronik nie grzeje tylko chlodzi. Jak bedzie zimny motorek to i tak bedzie zimno leciec. To nie inverter.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Krzysztoflon - 25-04-2013 21:29

To troszkę poszło w szarikaSmile
- 4 nowy kapcie
- uszczelka pod chłodniczką oleju
- oliwa + filtr
Po kupieniu oliwy dostałem bon na darmową wymianę oleju i mechanik nie dał rady odkręcić korka żeby spuścić. Jutro będę musiał coś pomyśleć nad tym ... na pewno nie jest wklejony bo dzwoniłem do poprzedniego właściciela, powiedział że dał miedzianą podkładkę a dziadostwo trzyma tak mocno, że nawet rura 1m nie pomogła na przedłużeniu do klucza;/. Mechanik poddał się bo nie chciał wyrwać miski.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 25-04-2013 21:47

spróbuj podgrzać palnikiem lekko i powinna się odkręcić


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 25-04-2013 22:43

Zaspawałem zaślepkę wycieraczki na tył, w weekend malowanie w poniedziałek mam zamiar zrobić montaż Wink


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Krzysztoflon - 25-04-2013 23:39

(25-04-2013 21:47)marcyb3 napisał(a):  spróbuj podgrzać palnikiem lekko i powinna się odkręcić

Jutro jeszcze pogrzebie i jeśli nie dam rady to zaprowadzę do mechanika. W najgorszym razie wyjmie cała miskę i wyczyści...


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 26-04-2013 17:28

Nowe felgi kupione ... i czekają na oponki - czekam na Conti aż przyjdą do sklepu już tydzień i dalej niema :/
Za to dzisiaj kupiłem nowe śruby na oryginalne felgi ( tzn. M14x1,5 - dł.gwintu 35mm - Klucz 17 kula ) x16. Do tego stare zabezpieczenia oryg. VW , No i udało mi się kupić nowe oryg. nakładki na śruby VW ( 16x + 4x na zabezpieczenia ). Pozostało czekać na te kapcie ... taka pogoda a ja muszę na 2x zimówkach + 2x letnich złomach śmigać.
[Obrazek: JZrMpj7l.jpg]

[Obrazek: gpOg3k5l.jpg]

[Obrazek: EUWwv05l.jpg]


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - radzio- - 26-04-2013 17:48

(24-04-2013 22:28)rafalk74 napisał(a):  Sharus klimatronik nie grzeje tylko chlodzi. Jak bedzie zimny motorek to i tak bedzie zimno leciec. To nie inverter.

zaryzykowalbym stwierdzenie ze klimatronic tez nie chłodzi Big Grin chłodzi klima grzeje nagrzewnica a klimatronic to system automatycznej regulacji zadanej temperatury


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 26-04-2013 20:57

Dopasowałem dokładkę od Golfa IV. Niestety jeszcze nie założyłem - zrobię to jak zdejmę zderzak, przykręcę dobrze. Poza tym jakiś d*pek obtarł mi lekko klapę bagażnika, nie wiem jak on to zrobił bo obtarte jest tylko w tym rogu nad lampą.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maciej94 - 26-04-2013 21:26

pomalowałem zaciski na czerwona Wink