Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - XySieK - 18-04-2013 10:52

Zapodałem alufelgi na Sharana Big Grin
Odpaliłem tempomat
Wymieniłem łacznik stabilizatora w lewym kole
A teraz pora na T4, ide zmienić koła na letnie, mycie i sprzątanie środka ;D


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 18-04-2013 13:28

Wymienione linki ręcznego od razu rozruszalem zaciski teraz doslownie MalinaBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 18-04-2013 21:15

Założona tapicerka lewych drzwi (temat lusterek zamknięty), wymieniony spryskiwacz prawy.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 19-04-2013 08:26

(18-04-2013 22:08)stasio59 napisał(a):  no to Ja dzisiaj zawziąłem się, i wyczyściłem kolektor ssący i egr, no było sporo nagaru w kolektorze , ale dobre środki i puściło w mig , a najlepszy numer odwaliłem, wsio poskręcane osłony pozakładane , i rozruch a tu zonk , pisk jak cholera, tak jak by blacha ocierała o koło zamachowe, i dawaj wsio wyciągać od nowa , sprawdzam wszystkie śruby a tu kuna dwie nakrętki , nie dokręcone a to za winą wnuczki , bo do dziadka do garażu przyszła i się troszkę pobawić sie chciała, a Ja całkiem zapomniałem o tych nakrętkach no ale wszystko gra, pięknie chodzi no i ma lepszego kopa ,wsio czyste , gładkie i bez nagaru ,

Polecam zaślepić/wywalić EGR mam zaślepki porządne zrobione do tego typu zabaw Wink

[Obrazek: zalepkiegr.th.jpg]


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - fredric - 19-04-2013 08:33

(19-04-2013 08:26)__ArroW__ napisał(a):  Polecam zaślepić/wywalić EGR mam zaślepki porządne zrobione do tego typu zabaw Wink

[Obrazek: zalepkiegr.th.jpg]
Widziałem to zamontowane i jedyne co było nie tak to wywalało błąd na desce i nie szło tego zlikwidować.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - rafalk74 - 19-04-2013 11:38

Wymieniona tulejka gumowa mimosrodowa wahacza tyl.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 19-04-2013 15:01

Kupiony Motul 6100 Synergie+ 10W40 + płukanka Valvoline + filtr Mann Smile jutro wymiana


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 19-04-2013 18:58

Dzisiaj Szatan dostal letnie klapki Pirelki 215/55/16 97W no i nie dlugo wymiana oliwki teraz mam Castrola a spróbuje Liqui moly zobaczymy jak bedzieBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piwek86 - 20-04-2013 18:43

Pomalowalem bok lewa strona jeden krok bliżej końca remontu


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 20-04-2013 19:29

Dzisiaj zeszlifowane ranty z tarcz przednich + pomalowane tarcze + "osłonka" za tarczą pomalowana - bo przyrdzewiała była. Zacisk cały wyczyszczony / wyszlifowany i przygotowany na malowanie - ale to za tydzień bo dzisiaj nie dawno do domu wróciłem od rana.
Przed:
[Obrazek: rvokNVQl.jpg]
Po:
[Obrazek: v0d5TDzl.jpg]
[Obrazek: PtCjNwdl.jpg]
Dlaczego warto było zeszlifować ranty ...:
[Obrazek: NXMt5eTl.jpg]

Kwestia tygodni i by się zapaliła kontrolka że klocki do wymiany, a klocka jeszcze:
[Obrazek: qFIeck4l.jpg]