Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - empoli71 - 04-04-2013 21:20

Wczoraj wypucowałem brykę do połysku Smile.A dzisiaj padał deszcz z piaskiem i samochód wygląda jak po rajdzie off road AngryAngryAngry


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 05-04-2013 13:47

(04-04-2013 21:05)dmusek napisał(a):  Najprawdopodobniej szroty, bo ceny z allegro powalają. A żeby było ciekawiej, to o ramki do Sharana jest dużo łatwiej niż do Alhambry. A może założyć z Sharana, tylko ciekawe czy pasują... stylistycznie.

Te z sharana ładniejsze wg mnie.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dmusek - 05-04-2013 15:04

a pasują mechanicznie? Są dużo tańsze.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 05-04-2013 15:13

(05-04-2013 15:04)dmusek napisał(a):  a pasują mechanicznie? Są dużo tańsze.

Powiem Ci, że teraz to się zdziwiłem. Popatrzyłem na allegro i wydaje mi się że te do sharana są dłuższe. Zawsze myślałem że są takie same rozmiarowo i tylko stylem się różnią. Confused


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piwek86 - 05-04-2013 19:36

dziś dzień wolny od pracy minusy troszkę puściły ze 2-3 na plusie było całkiem znośnie wiec troszkę przygotowałem dach do podkładu i ruszenie anteny a raczej to co pod nią było (rudej) az mnie w szoku trzyma do teraz myślałem ze dziura będzie taka ze będzie wspawać trzeba reperaturkę czy coś ale obyło się bez w 3 miejscach pęcherze na dachu wyszlifowany dach w poniedziałek folie zarzucić i psikanie podkładem Smile kolejno nadkola krawędzie drzwi przód i wneki przód w rogach do malowania masakra nienawidzę rudej Sad


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 05-04-2013 23:10

Naprawiona kraćówka spod maski od alarmu, stara okazała się przerdzewiała i świrował alarm, teraz wreszcie mam spokój Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 06-04-2013 13:44

Zamówiłem lusterka z kierunkami. Nawet trafiłem podobny kolor Smile
EDIT:
Dodałem fotki. Stan idealny to nie jest, ale dla mnie wystarczy. Przy malowaniu auta pewnie i obudowy poprawię Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - m-blue - 06-04-2013 13:47

podobny Smile rozumiem, że ciemne albo jasne Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 06-04-2013 13:49

(06-04-2013 13:47)m-blue napisał(a):  podobny Smile rozumiem, że ciemne albo jasne Big Grin

Granatowy Smile Tylko nie wiem jak z odcieniem i czy to jest metalik czy nie. Jak przyjdą to porównam.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 06-04-2013 16:41

Ile lusterka cię wyszły??