Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Sigma_74 - 02-04-2013 09:22

może nie zrobiłem
ale odkryłem
ZĘ MAM GRZANE PRZEDNIE LUSTERKA
czad, niewiedziałem
ale cenne odkrycie po prawie 2 latach jeżdzenia Wink


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Safadera - 02-04-2013 19:52

Zatankowane do pełna. O dziwo doprowadziłam do stanu zapalenia się rezerwy już 2 raz... A obiecywałam sobie brak jazdy na rezerwie Tongue


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 02-04-2013 21:19

ja dzisiaj po zapaleniu się rezerwy zrobiłem 30km i zatankowałem po korek weszło 79,5 litraSmile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - m-blue - 02-04-2013 21:48

na moje oko, to jakby różne baki były... do mnie na oparach, pod sam korek wchodzi 65l - było o odpowietrzeniach itp, ale jak lejemy normalnie i różnica 15L to wątpię żeby to była tylko kwestia odpowietrzenia.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 03-04-2013 06:24

moze masz to odpowietrzenie jak w golfach 5 itp autach. JEst w baku w tej rurze wlewowej na dole. W starszych jest na bank tu u gory przy samym wlewie.Sporo osob usuwa to odpowietrzenie w golfach bo sa problemy z tym a poza tym lepiej jak wejdzie wiecej paliwa co nie.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 03-04-2013 18:00

ja cały czas trzymałem odpowietrznik po pierwszym odbiciu pistoletu i weszło jeszcze prawie 15 litrów


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - XySieK - 04-04-2013 10:30

(03-04-2013 20:54)sharan2004 napisał(a):  Wymieniony alternator na nowy,autko wysprzątane koła letnie założone. Można zacząć sezon letniSmile

Pozazdrościć, mój dalej w zaspie stoi Angel


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dmusek - 04-04-2013 20:50

A ja dziś zauważyłem, że ktoś inny stał się szczęśliwym posiadaczem mojej lewej kratki ze zderzaka.
A propos gdzie można dostać coś takiego w dobrej cenie?


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 04-04-2013 20:57

Allegro, hurtownie mot. Podjedź do intercarsu, albo AD jeśli masz gdzieś w okolicy. Albo na szrocie często za grosze można dostać.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dmusek - 04-04-2013 21:05

Najprawdopodobniej szroty, bo ceny z allegro powalają. A żeby było ciekawiej, to o ramki do Sharana jest dużo łatwiej niż do Alhambry. A może założyć z Sharana, tylko ciekawe czy pasują... stylistycznie.