Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - XySieK - 27-03-2013 21:54

Mnie też na wiosnę czeka pranie środka, montaż maskownic na głośniki + wymiana tylnych głosników Smile
A dzisiaj tak: zlokalizowanie tego piszczenia/skrzypienia Big Grin - łącznik stabilizatora, smaru NIET, wiec piszczało, ale już nie piszczy bo dostały nowy smar. Z prawą stroną muszę zrobić to samo w najbliższym czasie.
Dziś obleciałem jeszcze Balice, po powrocie spłukałem z soli na myjce za 2zł Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dmusek - 27-03-2013 22:07

Dwumasa, sprzęgło, docisk, wysprzęglik, uszczelniacz z obudową, prawa końcówka drążka - 2 dni w kanale i jeździ.

Żałuję tylko, że nie zrobiłem żadnej fotorelacji. Ale jak ręce uwalane po łokcie to się nie myśli o fotach.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 27-03-2013 22:40

(27-03-2013 20:37)stasio59 napisał(a):  Scrappy, a można wiedzieć co zamawiałeś do polerki, tradycyjnie farekle ,i cos po niej by odswierzyc lakier, u mnie do skóry to zakupiłem dobry srodek do pielęgnacji , teraz musi się tylko troszkę cieplej zrobić i będę nacierał na siedzenia, a jest na co bo całe są ,

Nie, stwierdziłem że Farecla na mokro to nie jest najlepszy pomysł i zamówiłem to:
MENZERNA Fast Gloss FG 500
MENZERNA Final Finish FF3000
Gąbka polerska URBAN ŻÓŁTA-średnio twarda z mocowaniem M14 50mm: 1szt
Gąbka polerska URBAN CZARNA-bardzo miękka mocowanie M14 50mm: 1szt.
Nielsen Nap Low Foam 500 ml:
Wszystko można znaleźć na http://www.detailercenter.pl


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piwek86 - 27-03-2013 23:53

Dmusek jaki koszt tej zabawy cie wyniósł mnie też czeka ta zabawa w moim Sad teraz rozbieram i przemalowuje potem właśnie zabieram się za sprzęgło Sad z powodu braku czasu jak i powrotu zimy rozbiórka auta stanęła w miejscu i po 2 tygodniach nieodpalania auta dziś zmuszony byłem odpiąć mu kabelki i jutro z rana pod prostownik ahh ta zima w tą piękną wiosne Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 28-03-2013 00:51

Wymiana turba na ARL, dzisiaj zmieniony przed programem jeszcze MAP sensor na mocniejszy (051C końcówka ) + program.
Jeszcze muszę dokładniej przerobić rurę do intercoolera bo teraz wisi bez uchwytu ( nie mieścił się ).
... po zrobieniu tego - hamownia, a potem będzie temat z fotkami ;-).


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piwek86 - 28-03-2013 01:07

mam ten sam silnik te same plany na przyszłość Smile oczekuje tematu i fotek Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 28-03-2013 07:18

czekamy na wyniki. Tyle ze za wiele nie mozna zapodac bo dwumas i polosie ograniczaja moc.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Motorek4612 - 28-03-2013 10:59

Rozpakowany, zabrałem z niego swoje rzeczy, zdemontowałem radio Cb,foteliki dzieci,umyty, odkurzony nawoskowany, i czeka na nowego nabywceSmile w weekend ma być dwóch chętnych.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - XySieK - 28-03-2013 13:47

Zamontowałem manetkę tempomatu, wieczorem aktywacja Tongue


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dmusek - 28-03-2013 21:37

Piwek86 odpowiedź napisałem na pw