Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - radzio- - 22-03-2013 21:23

ja nie mam nic przeciwko jak ktos chce to robi z hamownia i tyle. jeden tankuje zwyklego diesla inny verve Smile ale wkuriwa mnie na maksa jak ktos uwaza ze bez hamowni to juz na pewno do bani i druciarstwo garazowe itd generalnie dosc popularne w necie "to jest do [automat-usunięto wulgaryzm], nie mialem ale slyszaem, wiec nie polecam"


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 22-03-2013 21:33

okej nie ma co bic piany. Pozniej ni pisz mi ze mas zjakies problemy z autem cyz cos w tym stylu. Zreszta ja bym nie zrobil chipsa w V techu nawet gratis bo nawet na forum mamy kilka przyklady ich roboty. Te fale dunaju to sa conajmniej smieszne a ich stosunek olewajacy do klienta ( tym partactwem) jest dla mnie obrazą. Nie chodiz oto by sie pochwalic wynikiem tylko ale chodzi oto by to bylo zorbione pozadnie. Po co dbac o auto jak sie odwala tak akaszane poznej-dla oszczednosci 200 zl ?? Czy ile. Skoro niby profesjonalisci i tak renomowane firmy potrafia kaszane odwalic to co dopiero amatorka.
Auto mam zrobione tak jak oczekiwalem. Tak zeby mi ani suzasry nie uwaliło ani dwumasy ani przegubów aczkolwiek przeguby bede wstawial wzmocnione i tak.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maly_dawidek - 23-03-2013 18:31

Ja wczoraj, poprawiłem środkowy tunel gdzie jest radio, ponieważ ktoś tam już kiedyś był i nie dość że źle poskładał to jeszcze kawą zalał tak że przyciski radia, i panelu climatronika się kleiły i ciężko się je wciskało. Pierw wyciągłem wszystko tak że została tylko dziura. Potem po kolei czyściłem i składałem. Pierw poszły do czyszczenia przyciski z awaryjnych, podgrzewania itd. potem cały szkielet, przy okazji go skleiłem bo był złamany w środku, dalej schowek i miejsce na kubek. Następnie zabrałem się za rozebranie panelu climatronika na części pierwsze (zdjęcia są poniżej), po poskładaniu wszystkiego przyszedł czas na radionavigacje, rozebrałem przedni panel też na części pierwsze i wyczyściłem. Po poskładaniu całego tunela środkowego zabrałem się na nie działające niektóre głośniki w drzwiach. Okazało sie że instalacja we wnękach była połamana. Ostatnią rzeczą którą zrobiłem to sprawdzenie dlaczego nie działa tylna nagrzewnica, tzn przełacza zimno ciepło ale nie działa wentylator. W sumie tu sie zawiodłem, bo wentylator na krótko działa, rezystor też działa, a całość z panelu climatronika nie działa. Dziś zabieram się za tylną wycieraczkę bo nie działa.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - jurekgabryelski4@wp.pl - 23-03-2013 19:32

ja dzis naprawiłem mechanizm szyby i przy pkazji kable od drzwi do słupka oraz przełacznik podnpszenia i opuszczania szyby naprawiłem taz dziś stycznik drzwiowy z lewej strony


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 23-03-2013 19:58

dzisiaj naprawiona tylna wycieraczka,założone ledy na przód do postojówek,wymieniona przednia lewa żarówka i naprawiona antena przy radiu bo kiepsko łaczyła.na dzisiaj koniec jutro jeszcze musze uszczelnić wąż przy webasto bo różowa plama jest w garażu.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maryoushek - 23-03-2013 22:31

Grzebalem dziś przy radyjku w fordzie galaxy i mam pytanie czy ktoś widział do sharana podswietlane uchwyty na kubki ?


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - spuki1 - 24-03-2013 11:30

[attachment=1585]A ja zrobiłem zdjęcie dziś rano swojemuBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - m-blue - 24-03-2013 11:40

Nie wiem co Cię dziwi - przecież wiosnę mamy to śnieg normalne zjawiskoSmile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - XySieK - 25-03-2013 10:33

Jadę dziś zatankować dziada Big Grin
A jeszcze wcześniej muszę wydoić co by z 83 upchać hehe


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 25-03-2013 14:08

XySieK zmodyfikował bym twoją sygnaturkę:
Cytat:Dzikie laski, sex do rana - to jest dla mnie, mam Sharana