Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - wesol - 23-10-2017 21:47

Ktory bo sa dwa?


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - PAMONIUSZ - 23-10-2017 21:55

ten biało czarny, jeden przewód od niego przez trójnik leci do accu podciśnienia, na rysunku nr 5


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - wesol - 23-10-2017 22:17

Powinien byc dosc szczelny. Dmuchaniem ustami nie powinno wykazywac problemow z przepuszczaniem powietrza.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - PAMONIUSZ - 23-10-2017 22:33

no to mam do wymiany.... tak patrzę, ze do Opla sa nawet 3 krotnie tańsze bo prawie 7 dyszek za vw to lekka przesada..


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Scrappy - 24-10-2017 20:48

Na szrocie po 5-10zł kupowalem takie Wink


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - grzeczny_52 - 27-10-2017 17:44

Uzupełniłem tor audio o skrzynię basową. Teraz słychać wysokie, średnie i piękne basy Wink


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - bialekmleko - 28-10-2017 14:47

Dziś umyłem koła letnie Big Grin i stwierdzam, że poprzedni właściciel chyba ich jednak zbyt często nie czyścił. Wystarczyło spryskać środkiem i lekko przetrzeć oraz spłukać wodą. Co zajeło raptem pół godziny z rozwinięciem karchera i zwinięciem. Poprzednio jednak gdy pierwszy raz je czyściłem zajeło to więcej czasu.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - mamwi - 28-10-2017 20:28

Naprawiłem tylny tłumik. Rura oberwała się przy samym tłumiku. Więc odciąłem kawałek prostej rury fi 56, wsadziłem do środka tłumika na 10 cm i założyłem opaskę zaciskową. Bomba! cicho się zrobiło, nie burczy, koszt naprawy - 0.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - PabloLG - 12-11-2017 12:03

Wspomniana ostatnio półos od 1.9 130km wymieniona Smile
Moj wewnetrzny to jakby kijem w wiadrze mieszal. Zewnetrzny nie dawal oznak uszkodzenia a wyczowalny luz w nim. Druga półoś bo kupilem 2 tylko ta druga ma uszkodzony wewn. Wiec poslozy mi do wlozenia tam przegubu od audi.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - andre1andre - 13-11-2017 20:55

Witam
Zmiana opon na zimowe,komplet filtrów filtrona+olej castrol 5w 40.Założone nowe wycieraczki przód od bosha i w tym tygodniu dojdzie wymiana zaworu egr