Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - marqs85 - 01-07-2017 21:54

W ostatnim czasie trochę sharan dostał nowych części, kpl. zestaw hamulców na przód i tył, wymiana przewodu klimy+napełnienie, wymiana nagrzewnicy, nowe radio, filtry oleje.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - koleś - 08-07-2017 10:32

Do Alhambry kupiłem nowe wycieraczki z przodu.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - grzeczny_52 - 10-07-2017 16:56

Wymiana elastycznych przewodów hamulcowych na przodzie, przyspawanie wieszaka tłumika i wymiana obejmy za katalizatorem.
Koszt pracy mechaniora - 90zł plus materiały 180zł.
Razem 270zł.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - koleś - 10-07-2017 17:13

Kupiłem do Ali prawe lusterko. Oryginał, elektryczne i składane. No i teraz sobie wymienię.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - PabloLG - 10-07-2017 17:48

No i nowe tarcze i klocki tył dostał sharik Smile
Chciałem turbinę dziś czyścic. Ale. I tu ciekawostka w Niemczech dla pewności wyciaglem gruszkę i miałem pewność zmienna geometria siedzi. Przy zakładaniu gruszki połamałem zawleczke. I przyjechałem tak do pl bez podłączonej gruszki. Bo mówię sobie i tak turbina stoi na amen. W pl biorę się łapie za łopatki chodzą płynnie. Założyłem gruszkę i zawleczke nowa. Auto śmiga jak nigdy. Sam nie wieżę że się w takim stopniu wypaliły sądzę. Ale jak dla mnie rewelacja. Brak notfauli

Jutro polerka kloszy i malowanie odbłyśników.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - wesol - 10-07-2017 20:46

tam sie nigdy nic nie wypali. To tylko takie glupity kiedys gadal Staszek. Temat powroci.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - PabloLG - 10-07-2017 23:41

Oby nie Smile bo nie szło ich ruszyć a teraz leciutko chodzą. Obyś kolejny raz nie miał racji Tongue


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - wesol - 11-07-2017 06:11

Kiedys zimowa pora tez mi sie klinowala geo to tylko na kanal wchodzilem i od dolu pare minut machalem ta lapka od geo by rozruszac i problemu nie bylo na pare tyodni. Potem juz temat powracal i tak znowu na kanal i az latem temat zamknalem czyszczac geo. Tam po rozebraniu widac taki syf ze odrazu wiadomo ze sie tego nie wypali nawet jakby poleuropy przesmigal na wysokich obrotach.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - koleś - 17-07-2017 00:27

Zrobiłem na urlopie lampki nóżek w wersji LED:
[Obrazek: c777558e43d7.jpg]


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - PabloLG - 17-07-2017 10:05

(11-07-2017 06:11)wesol napisał(a):  Kiedys zimowa pora tez mi sie klinowala geo to tylko na kanal wchodzilem i od dolu pare minut machalem ta lapka od geo by rozruszac i problemu nie bylo na pare tyodni. Potem juz temat powracal i tak znowu na kanal i az latem temat zamknalem czyszczac geo. Tam po rozebraniu widac taki syf ze odrazu wiadomo ze sie tego nie wypali nawet jakby poleuropy przesmigal na wysokich obrotach.

Narazie jest ok a jak już będę turbo wyciągal to nie a czyszczenie a już będę chciał zmienić od 130 konnego plus witaminka