Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - blabson - 15-02-2015 21:44

musiałem ciągnąc,licznik kupiłem z wtyczkami i to zaoszczędziło trochę zabawy,sygnał spalania szukałem za skrzynką bezpieczników,a manetke podłączałem pod zegary,jak znajdę czas to po podlanczam resztę m.in. kontrole otwartych dzwi,temp.zew.i oleju


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - DDiablo - 15-02-2015 22:57

Myśalałem, że była wiązka, bo z reguły w mk1 przed liftem mimo braku danego wyposażenia kable były. Jednak może zależało to od wersji czy biedna czy trochę bogatsza. Ja się sam zdziwiłem jak rozbierałem deskę w sharanie i okazało się, że jest wiązka od grzanej przedniej szyby tylko przekaźnika brakowało no i szyby Smile


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - blabson - 16-02-2015 07:13

w tej otulinie znalazłem kilka wtyczek ale nie wiedziałem do czego służą,dopiero jak sie zagłębiłem w temat MFA,znalazłem nawet do tempomatu,ale za póżno bo kable cielem przy ECU i się zdziwiłem że kable są Big Grin mam biedną wersje bo rok produkcji 12.1995


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - edziq - 17-02-2015 23:24

połączyłem wężyk o spryskiwacza tylnej szyby pod osłoną progu kierowcy. Myślałem że przy okazji załatwię błąd parktronika 001543 "brzęczyk ostrzegawczy wspomagania parkowania (H15) zwarcie do plusa". Wymontowałem brzęczyk spod siedzenia kierowcy. Spodziewałem się tam płynu, ale o dziwo było sucho, tylko filc był mokry blisko miejsca wycieku. Sprawdziłem też brzęczyk w bagażniku oba dają długi dźwięk (ok. 2 sek.) po włączeniu parktronika a potem jest pikanie.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - kaskader - 20-02-2015 19:09

A wiec tak Blush przeczyszczone turbo , nowy olej Liqy Moly, nowe gumy na maglownicy i jednym przegubie naprawione przewody skrzynki bezpiecznikow przy aku (troche sie grzaly) umyty silniczek ,wgrany nowy soft ,wyprany i odkurzony w srodku ....


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - frik - 20-02-2015 21:12

Wczoraj przy pomocy mechanika wymieniłem uszczelniacz półosi Smile


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - tomeksopot - 20-02-2015 23:24

ja swoim ostatnio zrobilem 1500km Smile w tym ok 200 po austrii w górach, miny kierowników zakładajacych łańcuchy na swoje nowe mesie i beemy bezcenne he,he


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - czech777 - 24-02-2015 22:11

nowy aku centra plus 95Ah - wreszcie rano zapalam i już


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - andrew7800 - 25-02-2015 00:03

Dwa dni temu kupiłem Sharana 2.0 ADY. Teraz mam dwa.Cool

Dziś wymienione nowe przewody hamulcowe, płyn hamulcowy oraz końcówki drążków. Auto przeszło przegląd bez żadnego problemu.Tongue


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - ARTUROO26 - 25-02-2015 10:23

Andrew dlaczego 2,0? trzeba było szukać czegoś mocniejszego ;-) mieliśmy na kresce stanąć :-P