Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Sigma_74 - 28-01-2015 20:51

ja pobawilem się vagiem i - cóz za pech - silnik, klima i AWD bez błegu Wink


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - andrew7800 - 28-01-2015 21:03

Co prawda nie dziś ale dwa dni temu wymieniłem świecę w dogrzewaczu i jest ciepełko w kabinie.Tongue A jeszcze lepsze że nówka świeca kosztowała 100 złotych.Cool


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - adam - 30-01-2015 12:47

w zeszłym tygodniu zrobiłem przegląd rejestracyjny- przeszedł bez zastrzeżeń.
Od niedzieli nazywam go czołg- po czołowym spotkaniu ze słupem 1 :0 dla seata


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - rizist - 30-01-2015 22:22

Dzisiaj w moim sharanie wymienione zostaly wahacze, drazki kierownicze, stabilizatory przednie wraz z lozyskami, poloska przednia wewnetrzna oraz filtr nawiewu powietrza. Zostala ustawiona zbierznosc kol.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - szparag86 - 30-01-2015 22:33

Ja dziś wymieniłem p.p. zacisk, odpowietrzyłem hamulce i teraz furka toczy się leciutko, jutro jak się wyrobie wymiana prawej poduszki silnika i termostatu. Muszę sprawdzić świece bo coś mi się wydaje, że ze dwie nie grzeją


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - wesol - 30-01-2015 22:41

(30-01-2015 22:22)rizist napisał(a):  drazki kierownicze, stabilizatory przednie wraz z lozyskami, poloska przednia wewnetrzna

Drazki widze na fotkach stare. Stabilizatory?? Jest jeden stabilizator a lozysk tam nie ma zadnych. Poloska o ktorej mowisz to rizumiem ze to co chyba gdzies na fotkach podawales czyli podpora co wchodzi w skrzynie z prawej strony tak?? Ale drążki juz miales wytrzaskane??


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - rizist - 30-01-2015 22:50

Ja sam nie wymienialem, asystowalem tylko przy wymianie, zrobilem kilka zdjec podczas pracy mechanika. Nie wiem dlaczego podczas jazdy do domu z warsztatu wyswietlala mi sie kontrolka ABS informujac zebym sprawdzil stan hamulcow. Hamulce sa w b. dobrym stanie. Czyzby zostalo cos namieszane przez nieuwage mechanika?


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - kmach77 - 30-01-2015 23:06

Zrzucone serwo hamulcow. Przy okazji wyszlo na jaw uszkodzenie regulatora cisnienia paliwa.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - wesol - 30-01-2015 23:12

(30-01-2015 22:50)rizist napisał(a):  Ja sam nie wymienialem, asystowalem tylko przy wymianie, zrobilem kilka zdjec podczas pracy mechanika. Nie wiem dlaczego podczas jazdy do domu z warsztatu wyswietlala mi sie kontrolka ABS informujac zebym sprawdzil stan hamulcow. Hamulce sa w b. dobrym stanie. Czyzby zostalo cos namieszane przez nieuwage mechanika?

No raczej. Wszelkie zgloszenia to oczewiscie dezaktywacja ukladu ESP np itd.


RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - kmach77 - 31-01-2015 18:15

Zamontowane inne serwo,zamontowany regulator od Saaba.