Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Czerwony - 16-12-2014 22:36

Bohatersko wymieniłem lewą H7.

Wczoraj zrobiłem to dwa razy: montaż-demontaż-montaż-demontaż, bo miałem - jak się okazało - felerny zapas, który na oko wyglądał na sprawny: włókno całe, żadnego zadymienia bańki.

Dziś rano kupiłem nową i ta zaświeciła.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - jaro211 - 16-12-2014 22:39

posprzątany i umyty Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - frik - 17-12-2014 10:05

W końcu wymieniony zawór n75. Teraz jedzie Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 17-12-2014 21:08

Dzis odebralem Szatana od mechnika i ZonkSad jest niewielka poprawa po wymianie gum na amorach ale dalej sluchac jakis zgrzyt Undecided Walki ciag dalszy. .


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 17-12-2014 21:37

Zakupiłem pda za 20zł, wlutowałem gniazdo i mam dostęp do obdII zamiast taszczyć laptopa mam wszystkie funkcje w pda. Wszystko idzie po zwyłym kablu na rs232.

Edit: sprawdziłem i nie łączy się jedynie z licznikiem, znaczy łączy, ale nie odczytuje danych. Nawet z dogrzewaczem się łączy. Na dodatek okazało się, że prawe tylne drzwi się zwalilły centralny nie zamyka. Muszę to ogarnąć w najbliższych dniach.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Sebastian_Z_Mazur - 18-12-2014 15:59

Zamontowałem nowe lusterko panoramiczne


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - andrew7800 - 18-12-2014 16:09

I jak Ci się podoba? Ja jeszcze nie wróciłem a Ty już lusterko zdążyłeś założyć.Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Sebastian_Z_Mazur - 18-12-2014 16:25

Super sprawa i lepsza widoczność z tyłu


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 20-12-2014 14:23

Wyciągnąłem lampę przednią, wymyłem dokładnie, przełożyłem szkło ze starej (lepszy stan), założyłem i podregulowałem wstępnie (i tak do kontroli na SKP). Ściągnąłem tapicerkę tylnej klapy oraz poprawiłem mocowanie jednego z plastików deski rozdzielczej, żeby nie trzeszczał. Teraz przerwa na obiadek i zaraz do pracy - klejenie uchwytów w tapicerce klapy, żeby nie trzeszczała i nie latała. Teraz akcja "cisza" w moim aucie Big Grin

Aha i przyciemniłem kierunek z przodu, ale był za ciemny. Muszę kupić jaśniejszą folię Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Krzysztoflon - 20-12-2014 19:56

Wymieniony olej + wszystkie filtry