Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - daneczek76 - 27-01-2012 12:39

Panowie co zrobiłem / zrobiłam czyli samemu a nie przez ręce mechanika bądźcie bohaterami swoim garażu.Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Motorek4612 - 27-01-2012 16:39

Witam, czujniki ABS przód lewy i prawy, umyte i wyczyszczone pierścienie ABS, nowy o ring pod chłodnica oleju,nowa uszczelka pod pokrywą zaworów,przegląd hamulców,zrobiona instalacja tylnej klapy /na łączeniu w przelotce/,wymieniony olej i filtr na świeży,a to wszystko w ciągu ostatnich kilku dni.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - rafal199112 - 27-01-2012 22:11

Właśnie odebrałem samochód od mechanika . Kazałem mu zrobić wszystko co jest nie tak Wink
Wymienił wszystkie oleje i filtry .
Nowy tłumik .
Poduszka skrzyni biegów .
Tuleje wahacza .
Odkażanie klimy + wymiana filtra na nowy .
Mycie czyszczenie i konserwacja podłogi gumą .
Wyklepanie tylnego prawego błotnika i nowy kołpaczek
Naprawa Szaltownicy.
Przegub zew. lewy
I jeszcze jutro obszywanie kierownicy,mieszka i gałki


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Moro - 29-01-2012 09:57

Dzisiaj rano dostał zaprawę poranną, czyli przepalony po mroźnej nocy.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Rakus - 29-01-2012 10:04

Wyczyszczona piasta i czujnik abs, zaizolowany przewód od czujnika (pęknięta izolacja), konkretnie spryskana wtyczka kontatspray'em - łapał sporadyczny błąd czujnika.
Miało być czyszczenie i wymiana uszczelek w cylinderku tylnym bo się przyciął, ale wystarczyło tylko rozruszać i już jest ok. Wymianę zostawię na jakąś cieplejszą porę.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - ryju1468 - 29-01-2012 16:15

witam
a ja w tygodniu zrobilem kierunkowskazy w luserkach,sa to trzy ledy pomaranczowe 12v o srednicy 10mm,szkoda ze zdjec nie mozna wkleic


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - krisb - 29-01-2012 19:08

Ja wczoraj wreszcie wymieniłem tarcze i klocki z tyłu


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Guguś - 29-01-2012 21:54

A ja w dniu dzisiejszym zainstalowałem CB w Galaxym i przeciągnąłem kabel pod osłanami progów do bagażnika.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Mario-Gdynia - 29-01-2012 22:10

Robiąc porządki po ostatnim Car Audio Show,z ciekawości zainstalowałem 2x CarPower Sonic 40cm w skrzyniach po 110 litrów bassreflex.Oraz dwa monoblocki cyfrowe po 1000 W w RMS,pod istniejącą już instalacje audio.Pobór prądu w impulsie to ponad 150Amper. Sharan wzbogacił sie o funkcje masażu pleców w każdym z foteli Smile A przy nowym kawałku Chemical Brothers Don't Think,odkleił mi sie lód z dachu Smile Teraz ładuje akumulator...jutro koniec szaleństw,walczymy dalej z drganiamia podczas dodawania gazu.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - luki058 - 29-01-2012 22:52

najpierw zatankowalem a pozniej przepalilem na odcinku 200km i schowalem do garazu zeby w nocy nie zmarzl