Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Czerwony - 08-12-2014 19:50

Zainstalowałem witraż w miejsce lusterka Sad

[Obrazek: 3405ac6cb33b.jpg]_[Obrazek: 767f978c8b64.jpg]

Ktoś mi urwał lusterko podczas 5 minut postoju wzdłuż ulicy. Przypuszczam, że przy pomocy innego lusterka. Oczywiście po sprawcy nie było śladu. Mam nadzieję, że osłonę uda mi się założyć poprawnie - wygląda jakby się częściowo odpięła, ale porysowana nie jest. Na szczęście na samochodzie nie ma śladów.

Czy ma ktoś zdjęcie zdemontowanej osłony i korpusu lusterka, żeby pokazać, dokładnie w których miejscach to się zapina?


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - empoli71 - 08-12-2014 20:06

Założyłem zimówki do sharana i opla żony.Czekam na zimęBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Czerwony - 08-12-2014 20:15

(08-12-2014 20:06)empoli71 napisał(a):  Założyłem zimówki do sharana i opla żony.Czekam na zimęBig Grin

Czy w Italii dużo kierowców używa zimówek? Na serio pytam.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - empoli71 - 08-12-2014 20:30

We Włoszech jest obowiązek posiadania łańcuchów lub opon zimowych brak skutkuje mandatem 38 euro


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Krzysztoflon - 09-12-2014 11:48

Zostałem wysłany na badania z zakładu pracy wiec dziś z samego rana pojechałem sharanem. Zostawiłem auto na parkingu i po powrocie widzę rozsypany przedni lewy klosz. Jakiś D***L cofnął mi w auto. Żadnych kamer nie było więc jedyne co zostało do głowa na dół i do sklepu;/


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dmusek - 09-12-2014 12:57

Właśnie na takich delkwentów trzeba montować kamerki w aucie. Koleś lub kolesiówa zdziwiłby się jakby do niego zajechała policja, bo nawiał z miejsca stłuczki.
Mam szwagierkę, która jak pojedzie na zakupy to zawsze wraca z nową wgniotką lub rysą z nowym kolorem lakieru i zawsze twierdzi, że nikogo nie zaczepiła i nie stuknęła. Samo się pojawiło.Tongue


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - spraktor - 09-12-2014 15:12

moja wędzarka z 2 beczek 200-tu litrowych


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - zielin - 10-12-2014 20:48

Ja dzis ponownie do pełnego zatankowałem i wyszło mi 7,9 na mieszanym cyklu


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - spraktor - 11-12-2014 21:09

porządek w garażu, i jutro polatam po złomach bo mam plan na ramę(odwrócone U) wieszak do silników Big Grin jak skończę urządzać garaż zapodam fotki


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - mamwi - 12-12-2014 01:55

Naprawiłem zamek od bagażnika. Przestał odbijać skubaniec. Okazało się, że poszła woda przez biodegradowalną (lub czaso-degradowalną Tongue) uszczelkę pod klamką. Bezbarwny uszczelniacz dekarski załatwił sprawę. Po zastygnięciu jest jak uszczelka.