Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - grzesiekm - 05-12-2014 10:59

Ta wędzarka to taka alternatywa zamiast dogrzewacza co


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dmusek - 05-12-2014 11:03

Zamiast grilla z przodu będzie wędzarka ;P


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Czerwony - 05-12-2014 11:08

zamiast grilla powinien być grill

a wędzarka to pewnie gdzieś przy wydechu, tylko do baku trzeba wtedy drewna owocowego dorzucać


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dmusek - 05-12-2014 11:12

I odrobinę jałowca....pycha Tongue


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - spraktor - 05-12-2014 17:28

hehehe ,a tak poważnie wiem ze nie ten dział ale trochę sie napracowałem i chciałem się pochwalić Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 05-12-2014 18:25

Dawaj foty bi tez mam wędzarnie do kielbas itp spraw tyle ze zmeiszcze tam calego świniaka a z przodu mam grila do szaszlykó itp. Murowany z kamienia z kominem.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 05-12-2014 21:23

więc tak , dzisiaj pojechałem do pracy ,rano auto można powiedzieć ze z pół obrotu odpaliło, po 8 godzinach wsiadam, a tam zonk, ledwo co wykonał jeden obrót i zdechł.oczywiście kable były w pogotowiu w bagażniku Cool Cool,ale to nie koniec po odpaleniu na kablach,zauważyłem że nie działają :kierunkowskazy,awaryjne,oświetlenie wnętrza,wycieraczki przód i tył,centralny zamek(alarm),podgrzewana przednia szyba i tylna, nie mogłem otworzyć bagażnika, szyby el.działały nawet po wyjęciu kluczyka ze stacyjki i przy otwartych drzwiach.komputer nie pokazał żadnych błędów, normalnie zbladłem z tego wszystkiego, po przejechaniu 25Km z pracy do domu wjechałem do garażu i zgasiłem auto, niestety już nie miał siły nawet zakręcić rozrusznikiem Sad Sad założyłem drugi pół roczny akumulator centry(na razie taki zostanie w sharanie)ale nadal nie mogłem dojść do usterki,teściu mój otworzył skrzynkę z bezpiecznikami koło akumulatora i stwierdził ze bezpiecznik 3A jest spalony,po naprawdę dobrym przypatrzeniu dopiero zauważyłem że spalony , po wymianie wszystko wróciło do normy Rolleyes Rolleyes całkiem inaczej teraz auto odpala na tym akumulatorze


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Bogos - 06-12-2014 01:31

A ja zabieram się dziś za wymianę dodatkowego aku pod siedzeniem pasażera bo postojówka już nie dostaje odpowiedniego prądu i spada do 11V i juz nie odpali.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - andrew7800 - 06-12-2014 12:19

Założone oryginalne chlapacze z tyłu( używki). Trasa ponad 300 kilometrów i zderzak czysty.To jest to.Tongue Jeszcze muszę załatwić przednie bo mam już dość ciągle brudne boki a ET 35 też robi swoje.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 08-12-2014 19:15

wymieniony aku. Varta górą i do tego 95Ah.