Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - tomekiewa - 25-10-2014 12:41

CześćExclamationExclamationExclamation Dziś zamontowane nowe zimowe obuwie dla szarika Smile więc może być już zima Wink przy okazji była i kąpiel Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - ARTUROO26 - 25-10-2014 17:00

urwałem króciec od elektrycznej pompki płynu chłodniczego Wink przykleiłem go klejem dwuskładnikowym i trzyma się Tongue odnalazłem też przewód podciśnieniowy i włożyłem we właściwe miejsce.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - andrew7800 - 25-10-2014 18:37

(25-10-2014 17:00)ARTUROO26 napisał(a):  urwałem króciec od elektrycznej pompki płynu chłodniczego Wink przykleiłem go klejem dwuskładnikowym i trzyma się Tongue odnalazłem też przewód podciśnieniowy i włożyłem we właściwe miejsce.
No to super że Ci się udało.Smile
Ja wczoraj zmieniłem opony na zimowe, a dziś założone nowe amorki na tył. Teraz nie buja i nic nie stuka z tyłu.Tongue


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 25-10-2014 19:09

to nie bedzie trzymac. Peknie jak nic nie dzis to jutro albo za miesiac. Lepiej poszukaj takiej pompki i wymień.
3/4 baku ropy wypalilem dzis wyjazdem do Gdańska.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - ARTUROO26 - 25-10-2014 19:40

wesoł serio to puści ? klej jest dobry dwuskładnikowy, kleiłem nim plastiki w moto i trzymają jak głupie. Dobrze go wysmarowałem i trzyma bardzo mocno.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 25-10-2014 20:07

tam gorąca woda jest. Ten klej będzie odchodził z czasem.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - ARTUROO26 - 25-10-2014 20:15

no niby do 100 stopni on jest plus jakiś zapas, ale nastraszyłeś mnie Tongue szarpałem za to i jest solidnie, ale kij go wie. Jutro mam trochę trasy, a jak zamiast silniczka dam rurkę i ominę go to mogę tak jezdzić dopóki nie kupie drugiej pompki ?


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 25-10-2014 20:41

Co to za klej? Jak poxipol to szajs. Najpierw przeczytałem, że urwałeś wtyczkę, a teraz patrzę, że króciec. Ja bym nie ryzykował i wymienił, chyba że lubisz ryzyko Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - ARTUROO26 - 25-10-2014 21:04

nie poxipol Big Grin jakiś niby amerykański w sklepie z lakierami kupiony. Rok temu kleiłem mocowania owiewek przy silniku w moto i do tej pory trzyma się mocno, chociaż jest to przy silniku. Skleiłem i dlonią chciałem sprawdzić czy go odłamę to powiem, że cieżko by było.
jeżeli może ktoś ma sam taki plastik to chętnie przygarne Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - tomekiewa - 25-10-2014 21:38

Spokojnie możesz wstawić rurkę na czas zakupu nowej pompkiIdea. Ona wymusza obieg płynu chłodniczego po zgaszeniu silnika przez krótką chwilkę w celu wystudzenia silnika. Zdarza się często że nie działa a właściciel nawet o tym nie wie. Trzeba się wsłuchać czy szumi po zgaszeniu silnikaIdea