Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wielkasliwa - 13-10-2014 09:21

Witajcie

dwu masa , sprzęgło, komplet przegubów wew/zew, łączniki stabilizatora, nowy wzmacniacz, rozbudowa piecyka do postojowego ( dzięki Stefano Smile ) wymiana rurki podciśnienia pompy vacum i zamówiony nowy EGR ... uff trochę tego było ostatnio ... teraz szukam zimówek Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - spraktor - 13-10-2014 13:36

grzebanie w kablach od rana, poszukuje przyczyny kasowania wskazań kompa pokładowegoSadSadSadSad


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wojci - 13-10-2014 14:50

PDC tył założone, wymieniona końcówka kierownicza wymieniona i założone nowe DRL


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 13-10-2014 21:47

turbo out i ponownie in. Wyregulowana sztanga i ogranicznik. Wkońcu idzie jak szatan i nie wywala bledu niedoladowania. Czas operacyjny 2 godziny.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - spraktor - 14-10-2014 08:56

czy w alhambrze po 2000r można od tak sobie przełożyć licznik? czy trzeba go adoptować jakoś specjalnie, chce zamienić na chwile licznik aby sprawdzić czy mój jest do końca sprawny, sorki że w tym dziale ale tu chyba zagląda najwiecej ludzi


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 14-10-2014 10:01

Tak kolego możesz przełożyć


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 14-10-2014 22:45

Naprawiłem sprężynę od ręcznego samoregulującą się chyba i rozkręciłem piec, świeca do wymiany, przerwy nie ma, ale po sprawdzeniu nagrzewa się z 5 min i nie robi się nawet czerwona chociaż czuć, że coś tam grzeje. Przy okazji ogarnąłem, że sitko wygląda raczej ok, czujnik płomienia też ok. Trzeba kupić świecę i zobaczymy. Myślałem, że będzie problem z odkręceniem, ale nie było, jedynie jedną górną prawą śrubę musiałem rozwiercić bo nie dało jej odkręcić. Przy okazji sprawdziłem podgrzewane spryskiwacze i co ciekawe są ok. Nie spalone.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - andrew7800 - 14-10-2014 22:55

Zamówione oringi do klimy. Zostanie tylko wszystko poskładać i nabić klimę.Tongue


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - grażyny - 15-10-2014 18:12

Klimę juz MASZ za oknem gratis Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - andrew7800 - 15-10-2014 23:51

(15-10-2014 18:12)grażyny napisał(a):  Klimę juz MASZ za oknem gratis Big Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Masz rację ale nie lubię jak coś w moim autku nie działa. Oringi dziś dotarły, będzie zabawa.Tongue
Co do pogody to czas odpalić dogrzewacz żeby się rozruszał.Big Grin