Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 07-01-2013 23:46

moj sharik przeszedl dzisiaj sprzątanie jutro wymiana postojowki przedniej


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Drops - 08-01-2013 23:57

Wymieniłem tulejki gumowe stabilizatora przód. W garażu, bez kanału zajęło mi to 1g 25min. Jak wczoraj dzwoniłem po warsztatach (początkowo sam nie chciałem się z tym bawić), to koszt 100-120 PLN, najbliższy termin pt-sob. Czyli, zarobiłem sobie na coś dobrego z colą i lodem i auto jest zrobione już dziś Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - fredric - 09-01-2013 00:12

Dziś czyściłem przepustnicę i wymieniałem cewki w swoim 2.8. Po montażu cewek zrobiłem nastawy i jest dobrze.Do tego zmieniłem lampy na zwykłe a xenony idą do przeróbki na bi :]


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 10-01-2013 00:28

W moim szatanie dzisiaj wymienilem przeplywomierz ori Bosch i gumowe kolano przy turbince laczace intercoolrer teraz Dmucha az Milo Big Grin teraz w kolejce laczniki stabilizatora Undecided pozdrawiam


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maciej94 - 10-01-2013 10:36

przymierzyłem nowe alusy BBS 17'' I wymiana filtra paliwa Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - bercik350 - 12-01-2013 16:16

dziś wymieniłem tulejki wahacza przedniego te aluminiowo-gumowe[tylne] zaoszczędziłem z tego tytułu 100zł za wymianę u mechaników


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - radzio- - 12-01-2013 23:55

dzis wyciagnalem lampe prawą i czeka na jutrzejszą wymianę zapłonnika xenona, wywalilem aku i odkrecilem przetwornice od lewej lampy i czeka na nową jutro, kombinowalem z siedzeniami i prowizorycznymi bagazami 4 dorosłe + 2 dzieci na wyjazd do chorwacji w czerwcu, podłączylem aku na prostownik bo sie wyladowal od dzisiejszego kombinowania w aucie Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - radzio- - 13-01-2013 18:29

lampy wywalane dzis po kilka razy, wymieniona przetwornica - brak błedu juz ale pozimowanie nadal nie działa, co sie dzieje z jednym z silniczkow chyba (rozebrany kilka razy i czyszczony ale nic to nie dało). zmierzylem dzis ladowanie - 13,6-13,9 altek do wymiany Sad , zaplonnik co mi dzis przywiozl gosciu niby nowy ale dawal blad na vagu odrazu bo sie rożnił koncowką numeru. aaa no i macanko chłodnicy od dołu i cieknie lekko - do wymiany. jak juz sie ze wszystkim uporam to go sprzedam i kupie nastepnego zeby sie nie nudzic Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maciej94 - 21-01-2013 16:25

dziś odwiedziłem stacje kontroli pojazdów . wszystko ok oprócz haku holowniczego sharana kupiłem w kwietniu 2012 nie zwracałem uwagi na hak okazało się ze był przerabiany ( ucięty i przespawany bo nie pasował ) planuje wymienić cały na nowy żeby pasował . Jeszce dorobiłem kluczyk cena 150 zł zwykły bez pilota . pozdrawiam Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 21-01-2013 17:12

z hakpolu nie sa drogie i wymienisz tez bez problemu. Łatwy montaż.

Dziś to sie wscieklem. Robilem zakupy na auhanie w Szczecinie no i zajechalem na stacje i tradycyjnie sharan do pelna plus karnistry. Okej mowie place karta jak zawsze bo i tak ponad 650 zl musialem zabulic a mi tu babka wujazd robi ze to karta nie moja. Mowie ze żony a to ona jej nie przyjmie i albo mam swoją karte albo gotówką. No i musialem auto zostawić i lecieć z kapcia do bankomatu. Afera jak nie wiem a nie wiadomo oco chodzi i po co to. Nic to, shrana przeploany na trasie i zalany pod korek.