Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - frik - 29-09-2014 12:14

Przepraszam bardzo. Oczywiście chodziło mi o wahacz.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Sigma_74 - 02-10-2014 12:34

wywaliłem dystanse - o których nie wiedziałem - i wróciła przyjemność z jazdy.
były ori 17 a założyłem 16 i trzepało kierą, zacząłem szukać i znalazłem Wink


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 03-10-2014 16:53

(02-10-2014 12:34)Sigma_74 napisał(a):  wywaliłem dystanse - o których nie wiedziałem - i wróciła przyjemność z jazdy.
były ori 17 a założyłem 16 i trzepało kierą, zacząłem szukać i znalazłem Wink

Dystanse na przodzie / tyle ? Jaka szerokość ?


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Bogos - 04-10-2014 11:23

(28-09-2014 22:27)Czerwony napisał(a):  Wymyty, odkurzony. Wyjąłem dywany letnie-welury, założyłem zimowe-gumiaki. No i wylazł mały zonk w całej okazałości. W dywanie welurowym ktoś niechlujnie otwory wycinał i robią się "ośle uszy":

Rok temu podkleiłem to od spodu taśmą srebrną "power tape", ale po jakimś czasie odlazło. Tutaj pięknie to widać:

Spód dywanika jest nakrapiany czymś w rodzaju gumy (żeby się nie ślizgał). Czym by to przykleić - od spodu oczywiście - żeby nie było widać? Najchętniej bym to zrobił jakąś gotową taśmą klejącą, ale jak power tape nie chwyta, to co chwyci? W tym momencie przychodzi mi do głowy jedynie jakaś mocna taśma tekstylna + butapren, no ale to trochę zabawy by było, a ja leniwy jestem...
Confused
Nawet taka mate mgbym Ci dac za free, tylko skonbinuj transport.
hehehee za te :osle uszy:


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Karaś - 04-10-2014 19:41

Sprawdziłem świece- 2 nie grzeją w ogóle,więc niedługo komplecik się wymieni.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Czerwony - 05-10-2014 13:16

Bogos,
dzięki za propozycję. Trochę daleko, więc nie będę gitary zawracał.
Pozdrowienia


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 05-10-2014 20:36

Zamontowana nowa nawi MFD model D, zamontowany adapter ,pozostała tylko antenka GPS do pełnego zestawu, dzięki koledze piwek wleciała także kierownica wielofunkcyjna, tylko nie podłączona Sad i fotel kierowcy, wymieniony schowek środkowy który ma całe zawiasy Big Grin Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wielkasliwa - 06-10-2014 10:02

Witajcie koledzy

z okazji wolnego weekendu trochę pogrzebałem przy samochodzie i oto wyniki

[Obrazek: e9501e0f810d488fm.jpg]

[Obrazek: aa855fbcf3be8f6dm.jpg]

część aluminiowa lusterka z biegiem czasu trochę straciła i się utleniła
szlifierka i czarny mat i sprawa załatwiona ... mam nadzieje, że na długo

i za jednym zamachem pomalowałem na czarno wnętrze lamp

[Obrazek: 32b2ca0772721125m.jpg]

[Obrazek: 899d94d1cb63165fm.jpg]

[Obrazek: 2d0ba711c323b771m.jpg]

przy okazji ogólnego rabanu w samochodzie chciałem sprawdzić czy złączka wężyka od tylnego spryskiwacza się nie odczepiła bo miałem mokry dywan przy progu i ... tak jak myślałem była ale przy okazji grzebania w progu jakimś dziwnym cudem wzmacniacz od audio się spalił Huh także znów trzeba bedzie wszystko rozkręcać przy montowaniu wzmacniacza ehhh.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 06-10-2014 10:36

rozszczelnilo mi intercooler. Generlanie jeszcze da sie jezdzic ale juz od dawna sie czailem na jego wymiane. Jedzie juz do mnie duzo wiekszy IC. Zobaczymy czy przypasi.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Bogos - 06-10-2014 11:17

(05-10-2014 13:16)Czerwony napisał(a):  Bogos,
dzięki za propozycję. Trochę daleko, więc nie będę gitary zawracał.
Pozdrowienia
No problem. Jak cos to wiesz gdzie mnie szukacWink

(05-10-2014 20:36)marcyb3 napisał(a):  Zamontowana nowa nawi MFD model D, zamontowany adapter ,pozostała tylko antenka GPS do pełnego zestawu, dzięki koledze piwek wleciała także kierownica wielofunkcyjna, tylko nie podłączona Sad i fotel kierowcy, wymieniony schowek środkowy który ma całe zawiasy Big Grin Big Grin
Bedziesz robil przekladke???. Tez mysle o mutifunkcji ale cos mi czasu brakuje ale to kiedys musze to zrobic. Jak bedziesz robil to zrob jakas foto porade i co Ci bylo do tego potrzebne. ok??

(06-10-2014 10:36)wesol napisał(a):  rozszczelnilo mi intercooler. Generlanie jeszcze da sie jezdzic ale juz od dawna sie czailem na jego wymiane. Jedzie juz do mnie duzo wiekszy IC. Zobaczymy czy przypasi.
Przybedzie cos z tego troche kucy jak dasz wiekszy?, czy bardziej economia lub bezawaryjnosc wchodzi w gre?