Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Rakus - 15-12-2012 16:44

Wymieniony czujnik temp., wskazówka pięknie pracuje. Ale niestety jeszcze termostat do wymiany , a juz myślałem że będzie wszystko Sad


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - raventes - 23-12-2012 23:21

Odpaliłem go po 10 dniach trzymania w garażu ( na co dzień jeżdżę innym autem bo Szarika mi szkoda ) Smile Oczywiście auto odpaliło bez problemu Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Rakus - 24-12-2012 09:01

wymian termostatu i czujnika abs lewy przód, teraz czuje się pewniej na drodze Wink


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 24-12-2012 15:29

wymienilem dzisiaj linki hamulca recznego oraz tarcze i klocki hamulcowe na przedzie. Na tył mam juz czesci ale musze zrobic maszynke do wciskania tloczków to wtedy wymienie takze.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - empoli71 - 24-12-2012 15:51

Umyty wypucowany w środku,sprawdzone płyny i zatankowany pod korek.W środę trasa do PL


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - ANDRZEJ-122 - 27-12-2012 17:32

odebrałem auto z v-tech teraz ma 140KM i 360mn Rolleyes


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 27-12-2012 17:44

zapodaj wykres


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - ANDRZEJ-122 - 27-12-2012 20:06

wykres


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 27-12-2012 21:38

Jak zawsze. Widac ewidentnie ze to partacze są. Ile za to zaplaciles- za to zepsucie auta?

Dziwne ze przy mocy zaledwie niecalych 120 koni w serii masz ponad 311 Nm. Mam kilka wykresow gdzies na kompie ( zreszta mozna tez i dorwac kilka na necie) i ten silnik w serii nie przekracza 300Nm. Umnie np bylo 122 konie w serii i mialem 297 Nm. Albo ta ich hamownia jakas lewa no i o tych kreskach to juz nawet nie bede mówił ale ze oni nawet na to nie zwracaja uwagi i ze nikt nic nie mówi. wykres malowany troche przed obrotami 1500 a skonczony przy 3500. To chyba jakis cyrk jest. Dziura w srodku wykresu?? Chyba sam bym lepiej zrobił niz oni.
Ostatnio na forum mastersa zdaje sie Goodhope wylachał tez ich jakąś robote. To mnie ciagle upewnia ze dobrze zrobilem ze sie przejchalem do Gdanska do Tune up zamiast podjechac prawie pod domem do tych partaczy.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - toma126 - 27-12-2012 21:49

(24-12-2012 15:29)wesol napisał(a):  wymienilem dzisiaj linki hamulca recznego oraz tarcze i klocki hamulcowe na przedzie. Na tył mam juz czesci ale musze zrobic maszynke do wciskania tloczków to wtedy wymienie takze.
Wystarczy kawałek rurki o szerokości tłoczka i długości zacisku Smile, przymierzasz... docinasz na rowki w tłoczku, dospawać kawałek pręta na koniec rurki i jazda Smile ja tak robiłem ( tylko że w poprzednim aucie A3 ) i było git Wink
Żeby nie było OT- mój wysprzątany na błysk Smile