Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 02-06-2014 22:25

generalnie jest zazwyczja to opisane w vcdsie ale jak nie to masz opisy na necie np klik i tu masz objasnione ze czasami trzeba dodawac cyfry by zmienic kodowanie na inne lub w kanalach zmieniasz z zera na jedne albo dowrotnie by cos aktywowac lub dezaktywowac. Jelsi nie ma opcji do zmiany to znacyz ze sie nie da i zaden fejs tu nie pomoze nawet vas.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 03-06-2014 12:13

Sprawdziłem fotel grzeje już po minucie, ale jak się na nim siedzi to czuć, inaczej jest problem. Jednak wydaje mi sie, ze tak mega mocno to nie daje. Chociaż z drugiej strony ja mam skórę a w pasku alcantara jest i tam jest ciepło. W każdym razie jest ok. W moich fotelach jest osobna mata na boczki i osobna na siedzisko. Może to nawala NTC? na sgaf wymieniali już go. Muszę przy okazji sprawdzić czy nie ma jakiegoś czujnika zajętości siedzenia, albo po prostu coś nie styka jak na nich nie siedzę. Ogarnę jeszcze fotel pasażera, ale z tego co pamiętam to jak w sharanie podłączałem to było tak samo. Drzwi zamykają się po przekroczeniu 15km/h i odblokowują po wyjęciu kluczyka, więc to działa. Komfortowe kierunki nie idą przynajmniej vagiem, nie wiem jak vds`em, ale z drugiej strony nie jest mi to potrzebne, w pasku to mam, ale czasem to irytuje jak się niepotrzebnie naciśnie kierunek to migają 3 razy i nie da się tego wyłączyć. Jeszcze coś się da zakodować w tym komforcie?


Podłączyłem fotel pasażera, grzeje tak samo, więc ok.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - RAFFEN - 04-06-2014 17:57

Naprawiłem wycieraczki,narazie śmigają,ciekawe jak długo.HuhBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 04-06-2014 19:13

Umyłem Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 04-06-2014 20:47

Big Grin Umylem no i troche wosku poszlo Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 04-06-2014 21:15

Zrobiłem lekkie zaprawki, założyłem osłony słupków tylnych i puściłem kabel od kamery + jakieś pierdółki porobiłem przy okazji.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Czerwony - 04-06-2014 22:50

Pojechałem z marszu na przegląd i zonk - dowiedziałem się, że mam tylko pół hamulca ręcznego (prawe pół). Linka wymieniana w tym roku...


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dmusek - 04-06-2014 23:42

Rozkminilem instalacje do rozbudow Eberka na ogrzewanie postojowe. Wyciolem dziure na zegarek. I jak bede mial wolny czas to zrobie fotorelacje.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Bogos - 05-06-2014 00:37

(04-06-2014 23:42)dmusek napisał(a):  Rozkminilem instalacje do rozbudow Eberka na ogrzewanie postojowe. Wyciolem dziure na zegarek. I jak bede mial wolny czas to zrobie fotorelacje.

Hahaha ale dobre . A ja właśnie to dziś zrobiłem. Tylko foto relacja nie za bardzo bogata ale zrób dmusek więcej to sie przyda innym.

Trzecie zdjęcie to tak jak kręciłem pauze wpłynęły dwa takie stateczki do Alesund.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 05-06-2014 07:01

Bez przesady a co tam więcej do pokazania Smile Widzę spore zainteresowanie na zegarek jest Smile Nie wiem co za Helmut wpadł na pomysł i zrezygnował z tego zegarka, zostawiając puste miejsce, chyba, że ten zegarek to był jako luksus Big Grin Bogio, kabel prowadziłeś przy szybie czy udało się tymi kanałami w dachu puścić, nad słonecznikiem?