Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 29-05-2014 15:47

(29-05-2014 00:37)andrew7800 napisał(a):  Nie, ten zegarek jest zwykły bez funkcji grzania. Wyświetlacz nie wyświetla wszystkiego, reszta sprawna.Smile

Szkoda, że nie ze sterowaniem Wink

Podłączyłem fotel kierowcy, jeszcze nie sprawdziłem czy grzeje bo muszę kabel od zapłonu wpiąć gdzieś. Zrobiłem jeszcze włącznik do pieca, ale na stałe już w konsoli.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - smok_wawelski - 29-05-2014 15:51

Ja też wczoraj podłubałem - uzdrowiony został czuj świateł cofania (ten przekombinowany Fordowski) - relacja na końcu w watku gdzie prosiłem o info n/t tego czuja - tutaj.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 29-05-2014 17:47

naprawa klimy. Znajomy orietuje sie w temacie jak nikt. SGa mowil ze w zeszlym roku na same rurki zrobil ze 15 szt. Umnie mikro wycieki gdzies ze po prawie 2 latach ubylo prawie 600 g czynnika. Zapodany preparat "stop leak" zapodany w uklad plus sprawdzenie plus uzupelnienie czynnika i 180 zl lżejszy. Ponoć ma juz byc okej a za tydzien dwa podjechac na kontrol UV bo barwnik tez poszedl w uklad.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 29-05-2014 23:02

I wpadły sprężyny Eibach Pro Kit
Przód poszedł 3,5cm w dół ;-)
Jutro lub po jutrze w dziale o naszych samochodach może pojawią się zdjęcia bo dzisiaj za późno skończyłem i już nic nie widać było Confused

[Obrazek: k3bzcOul.jpg]


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 31-05-2014 17:52

Wsadziłem piny do okrągłej kostki Angry Gdybym drugi raz miał to robić to wolałbym przeciągnąć przewód niż bawić się z tym tatałajstwem. Zmarnowałem 4 piny żeńskie. Musiałem na nowo zarabiać bo nie chciało mi się zablokować. Jeszcze ułamałem kawałek plastiku w zewnętrznej osłonie. Jak ktoś chce tam wsadzać piny to ostrzegam, lepiej je zarobić jak przełoży się je przez tą okrągłą czarną blokadę i je zacisnąć, bez lutowania i bez termokurczek inaczej nie zablokujemy tego szajsu. Uwaga też na kable bo można przyciąć jakiś, mnie się udało jakiś cienki lekki przyciąć i musiałem dziada zaizolować. Ogólnie powalony mechanizm jak się robi 1 raz. Jak się ma kable na stole i nie skręcone to bez problemu to się zablokuje, ale przy demontażu i dokładaniu pinów jest przerąbane. Jeszcze czeka mnie strona pasażera, ale i tak muszę dokupić piny bo 4 poszły na złom. Aha i nic na siłę przy składaniu tej czarnej blokady, jeżeli nie idzie to coś ją blokuje ( u mnie kabel źle przełożony a drugi się zawinął). Szkoda, że nie znalazłem na necie jak ktoś się z tym bawił bo może poszłoby lepiej. Zachciało mi się robić tak jak w oryginaleDodgy Poza tym trochę wyczyściłem deskę. Jeszcze czeka mnie dodanie pinów męskich od strony drzwi, oby było mniej roboty.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 31-05-2014 20:57

umyty na niedzielę,na sprzątanie nie było czasu Tongue


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - spraktor - 31-05-2014 21:17

zamówiłem zestaw do renowacji skóry kierownicy, niebawem fotorelacja


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - sabelART - 31-05-2014 23:01

Gwint w komplecie zalozony i mozna tu poczytac Smile
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=4562&page=10


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - red - 31-05-2014 23:18

W sumie dzisiaj wczoraj i przedwczoraj umyty , wysprzątany , ponaprawiane kable w drzwiach, wymieniony i zaadaptowany czujnik kąta skrętu, sprawdzony poziom oleju w haldexie. Do tego nowe tablice rejestracyjne i nalepka forumowa Smile. Coś z tyłu huczy przy mocnym skręceniu i dodaniu gazu - poszukuję źródła tego dźwięku (dyfer albo wał). Pozatym ok - muszę oddać go do prania tapicery. Plan mam żeby doprowadzić go jak najbliżej serii a potem się okaże. Oczywiście to w sharanie bo galaxy stoi od piątku rana nie ruszany.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - spraktor - 31-05-2014 23:20

noszę się z zamiarem pomalowania felg, co o tym myślicie koledzy