Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - smok_wawelski - 22-05-2014 16:00

Przyhamuj trochę.
Co Ci tir zawinił - kamień leżał to go podbił, przecież specjalnie tego nie zrobił, więc chyba nie ma co na niego pluć.
Te antagonizmy tiry contra osobówki nie mają sensu ani tu ani w realu


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 22-05-2014 18:19

Mi w skodzie wybił szybę kamień spadający z niezabezpieczonej wywrotki.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 22-05-2014 19:08

Doszła paczka, więc miałem co robić. Zrobiłem wiązkę do zegarka + jeden kabel na przyszłość do wykorzystania do pieca. Zegar zainstalowany działa. Zrobiłem wiązkę do lusterek, puściłem dodatkowo 3 kable bo może będę robił składane w przyszłości. Dokończyłem robić wiązkę foteli siedzi na swoim miejscu ułożona, tak samo jak reszta wiązek. Następnie zacząłem robić wiązkę od szyb uchylnych jutro ją dokończę, ale muszę jeszcze kupić przyciski Sad Oczywiście wszystkie wiązki owinięte szmacianką. 25mb myślałem, że to mało, ale jeszcze mi ponad połowa została Big Grin Napotkałem jeden problem, otóż ktoś wie jak rozebrać skrzynkę bezpieczników żeby wsadzić pin? To różowe trzeba wysunąć do tyłu ? Czy trzeba wyjmować bezpieczniki?
Dokończyłem wiązkę od tylnych szyb, puściłem jeszcze wiązkę do dogrzewacza, wszystko już ułożone prawie jak fabryka, kable polutowane, jeszcze muszę kupić przyciski i można sprawdzić jak działa. Niestety, ale nie udało mi się wsadzić pinu do bezpieczników, podważałem, z lewej, ale nie dałem rady wyciągnąć tej różowej blokady, może jakbym miał pomocnika to dałoby radę. Na razie olałem i dałem bezpiecznik poza uchwytem Dodgy Jutro mam zamiar złożyć deskę do kupy. Nie sądziłem, że tyle mi się zejdzie z tym, najgorsze to robienie wiązek i zaciskanie konektorków.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - slawko4x4 - 25-05-2014 19:21

(21-05-2014 20:50)DDiablo napisał(a):  Lcd miał jakieś numery? Bo na zdjęciach i filmie nie widać.

nie pamiętam ale przy okazji następnej wizyty (pewnie w poniedziałek) ze śrubokrętem w aucie sprawdzę Smile

dokończyłem lampki na dole w drzwiach i nawet zrobiłem mu drugą kąpiel pierwsza za 5-tkę na samoobsługowej a teraz za całą dychę zaszalałem z jakimiś pianami Tongue

no i mam już kawałek wolnej podłogi w bagażniku po wyciągnięciu ze 40 kg desek do wyschnięcia z roboty na zrobienie skrzynki do bagażnika na łopatę linę szekle trójkąty gaśnice i inne pierdoły ....auta 4x4 już nie ma ale zapał i sprzęt gotowy Cool


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Uciek - 25-05-2014 20:50

Pokręciłem gwintem Wink


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 25-05-2014 21:48

Złożyłem wczoraj wszysko do kupy dzisiaj zaliczona trasa 400 km Smile Przegub będzie któryś do wymiany.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - mamwi - 26-05-2014 22:18

I cały misterny plan w pi***du. Trafiło prawy tylny czujnik abs-u. Mam cichą nadzieję że to tylko kabelkomania gdzieś przy wtyczce nawaliła


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 27-05-2014 10:50

Co do Szatana do tylko dotankowany a co do Audi to jako tako zrobione szyby w kolor Smoly 98%Big GrinBig GrinBig Grin:ciemnosc nastalaBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 27-05-2014 20:47

Sam przyciemniałeś? Jaka folia?


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - smok_wawelski - 27-05-2014 21:26

Też pomalutku dłubię Smile
No tak po prawdzie to nie dziś a wczoraj - uciszyłem ryki szarego konia nie ma sensu dublować - pokazane tutaj