Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 17-05-2014 20:53

Dzisiaj umyty, odkurzone w środku.

Spróbowałem opuścić koło zapasowe - zeszło bez problemu.
Ciekawe czy pierwszy raz to było robione, czy ktoś przede mną jeszcze opuszczał rezerwę - opona fabryczna ( nowa ma jeszcze paski kolorowe na bieżniku ).
Jednak koło brudne całe ... więc wyczyszczone, na oponę nałożony dressing, mechanizm wysmarowany i koło założone.

Poza tym kupione sprężyny Eibach -30mm, na razie czekają aż znajdę trochę więcej wolnego czasu żeby je założyć.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 17-05-2014 20:54

Co do szatana to tylko wysprzatany i umyty póki co na tyle wystarczy :)Za to w audi zmiana uszczelki pod pokrywa reanimacja tylnych zaciskow wymiana klockow tyl Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 18-05-2014 19:03

Wyciąłem miejsce na zegarek, zrobiłem lekki mod zegarka migające kropki oddzielające godziny od minut i mam zamiar jeszcze zrobić podświetlającą się ikonkę pieca, o ile jest taka możliwość Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 18-05-2014 19:04

Przed chwilą podłączyłem VAG'a, nic nie znalazłem Cool


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 18-05-2014 19:09

Ma ktoś zegarek z możliwością odpalania pieca? Potrzebne mi zdjęcie Dodgy


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - andrew7800 - 18-05-2014 22:12

A ja w piątek rano zrobiłem ze swojego szaraka pamiątkową fotkę jak za FREE browar przejezdnym rozdawano. Łupili wszyscy ile się dało całymi zgrzewkami.
Podobno kierowca tira z browarem na pace przysnął i obudził się na łące.
[Obrazek: c0e080111316.jpg]
Będzie szkoda całkowita, ubezpieczenie pokryje straty więc reszta nie może się zmarnowaćBig GrinBig GrinBig Grin.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 18-05-2014 22:15

Niedaleko mnie też była taka sytuacja kiedyś Big Grin Też wynosili ile się dało Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - spuki1 - 19-05-2014 09:54

Kolejne podejście do podłączenia radia i nic z tego nie działa wyświetlacz w nowym radiu....buuuuuu


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 19-05-2014 14:57

Zabrałem się za naprawę v154 + mam zamiar położyć okablowanie od lusterek, siedzeń, zegarka, kamery cofania, puścić kabel załączający climatronic i co mi tam jeszcze się przypomni. Nie wiem co za idiota połamał tak zaczepy i dolną deskę. Jeszcze tę listwę skleił do górnej deski w kilku miejscachAngry Takie są efekty jak pseudo mechanicy biorą się za naprawę czegoś. Inną sprawą jest, że plastiki w tej desce są mega tandetne i w porównaniu do mk1 to przepaść. Nic tylko pogonić w diabły takich "fahowcuw" Czym to pokleić? Poxipol da radę czy coś lepszego?
Pokleiłem dolną deskę poxipolem, ale coś czuję, że będę musiał kupić matę szklaną i nią utwardzić bo on raczej nie da rady.

Mam problem, górna deska nie chcę mi wyjść, odkręciłem wszystkie śruby pod schowkami głośnikami, ale czy przy podszybiu są jakieś śruby jeszcze? Nie chcę szarpać, żeby nie wyrwać, czy na klipsy tam jest wcisnięta?
Wie ktoś?


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - biart3 - 19-05-2014 20:51

Wyjełem półośkę i naprawiliśmy przegób i wymieniłem stabilizatory.