Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piwek86 - 04-11-2012 23:02

za podgrzewanie fotela tez się musze zabrać jak rakus naprawisz u siebie daj jakąś porade za co się zabrać bo trochę te w necie z innych vw niejasne są dla mnie Tongue


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - tedek29 - 04-11-2012 23:57

witam
dzisiaj w swoim sharanie wymieniłem nową turbinkę bo wcześniej założyłem regenerowaną z nowym środkiem ale do 1800 obr/min była duża turbo dziura a teraz jest zajeb...... turo dziura wyszła na hamowni w vtech . Nowy rozrząd p.wody i duży servis.Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piwek86 - 05-11-2012 13:05

nową czy używaną ile dałes ?


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - tedek29 - 05-11-2012 21:42

nowa 2250 za regenerowana dałem 850 ale nie wartoSmile
lepiej nowa i jest spokój i fura śmiga/;;.)


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Rakus - 05-11-2012 22:23

Dziś zabrałem się za podgrzewane fotele. Kierowcy już grzeje, tylko muszę wszystko złożyć do kupy. Może szarpnę się na jakąś fotorelację. I powiem na co należy zwrócić znaczną uwagę.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - fredric - 05-11-2012 23:56

U mnie dziś zawitały ori xenony co prawda bez poziomowania ale z regulacją ręczną. Jak starczy czasu to zamontuje spryski bo większość części już mam.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wedr - 06-11-2012 03:43

[Obrazek: 22c2d60a24800adcm.jpg]

Nareszcie zrobiłem wycieraczki Smile
Zdobyłem dawcę z anglika (ma inną krzywkę i długość ramienia jednego trzpienia), wyczyściłem, dałem nowe uszczelki.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 07-11-2012 00:10

:)kolego WEDR dobre foto szczególnie to rączka a tak do tematu to dzisiaj mój Szatan dostał kapcie na zimę 205/60/16 96H pozdrawiam


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Rakus - 07-11-2012 00:20

Fotele poskładana i już grzeją Smile
A fotorelacja już w odpowiednim temacie.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - PilotHN - 07-11-2012 08:35

Może i ja pochwalę się sukcesami, choć przyszło na nie pracować przez ostatnie 3 miesiące (od kupna) Smile :
Usunięte przeładowania turbiny przez wymianę zaworu N75.
Przesmarowany mechanizm tylnego zamka - lubił sie przycinać i nie domykał klapy.
Oczyszczony i przesmarowany mechanizm podnoszenia koła zapasowego.
Wymieniony pasek rozrządu, wieloklinowy, szklanki - popychacze hydrauliczne (któreś klepały, wymienilem komplet), uszczelki pod głowicą i misą olejową, króciec odmy.
Przeczyszczony i przesmarowany i mechanizm wycieraczek. Niestety, przedwczoraj silnik padł, więc kolejna inwestycja jest nieunikniona (wrrrr...)
Ala ma już sprawny dogrzewacz, Mistrz Stefano zrobił konkretny przegląd i naprawił ogrzewanie postojowe - kabloteka była w opłakanym stanie.
C.d.n. Smile