Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - goozik - 02-05-2014 22:58

Bajer z tym zawiasem!
Pewnie nie wpadłbym na takie coś,a najprostsze rozwiązania są najmniej zawodne ..


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 02-05-2014 23:08

To fakt, oryginalny próbowałem, niepotrzebnie zepsułem a i tak się nie przydał Dodgy
Jeszcze tylko zostało mi podłączyć elektryczne lusterka, zmienić podświetlenie na ledy, podłączyć tylne szyby uchylne i grzanie foteli Smile + standard przyciemniane szyby i naprawić deskę, ale to przy okazji naprawy silniczka recyrkulacji i może być. A i oczywiście boczki muszę znaleźć skórzane albo samemu obszyć ale to w przyszłości. Teraz się muszę za zabezpieczanie progów wziąć i klimę.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - goozik - 02-05-2014 23:12

Diablo? A wtej lampce u góry ,wymieniłeś na taką a'la rurkę z trzema diodami {zdajęsię SMD? Widać ,że dobre światło jest,bo widziałem w sklepie te rurki u mnie i chyba zmienię też...


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 02-05-2014 23:16

Nie trafiło mi się od groma taśm led 1,5metrowe odcinki więc uważam zakup rurek za zbędny, chociaż miałem je kupić. Tylko jak wyliczyłem ile by mnie to wyniosło to trochę zrezygnowałem, są ważniejsze wydatki Smile W lampce są 2 paski po 3 ledy razem 6, jeszcze jeden by wszedł, może dolutuję, to wtedy będzie jasność jak za dnia Big Grin
A jutro muszę zegarek wreszcie podłączyć bo mnie wkurza już jego brak Dodgy


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - goozik - 02-05-2014 23:19

A widzisz!Coś mi to za jasno świeciło Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 02-05-2014 23:20

A w tej rurkowej nie ma 6 led? Wydaje mi się, że w niektórych chyba były. Bo 3 to mało, ta pasażera ma 3 i słabiej świeci.
http://allegro.pl/rurka-6x-led-c5w-c10w-smd-5050-31-36-39-41-mm-i4196668852.html są i nawet tanio, myślałem, że droższe będą.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - __ArroW__ - 03-05-2014 15:49

Wczoraj wymieniony niestety po raz kolejny czujnik ciśnienia atmosferycznego wraz z wężykiem wewnętrznym, który miał pęknięcie. Zobaczymy jakie teraz będą objawy, jeśli ponownie czujnik padnie będzie trzeba się zaopatrzyć w nowy komputer.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 03-05-2014 19:09

Lepiej nowy czujnik zakupić uniwersalny i go walutowa. Można zrobić jak w nowszych i wypuścić kabelki na zewnątrz a czujnik założyć na rurę dolotową.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DuczekiOsia - 03-05-2014 19:20

przyszly nalepki klubowe :-) Musze umyć gada i założyć alu to się pochwale:-)


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 03-05-2014 19:32

Myślicie, że 30szt led w tylnym świetle to przesada? Cool Ciekawe jak to w nocy będzie dawać Smile można by upchać jeszcze jedną listę po 6szt Smile

Biorę się za 4szt owalnych lapek tam to max 3 ledy wejdą.