Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - RAFFEN - 01-05-2014 11:46

Zaraz zrobie że nie bedzie sladu,po zimie zawsze sie robi rdzawy osad,mimo że czyszczę psikam specjalnym srodkiem na rdzę potem maluję,to i tak po zimie się pojawia.Wystarczyło by żebym WD 40 popsikał i przetarł szmatą to nie będzie śladu.Ale co roku na wiosnę powtarzam czynność i nie ma szans zgnić czy go zeżreć.
A co do felg to zależy od wzoru felg, nie koniecznie każde felgi będą się tak samo brudzić.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 01-05-2014 12:26

Moje niestety będą, zawsze na rancie jest tego w cholerę.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - fishbone - 01-05-2014 12:56

fajnie wygląda po zaciemnieniu całego przodu , prosi się jednak o chociaż lekką glebe Wink może same sprężynki jakieś ?


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 01-05-2014 19:51

Polutowałem ledy do lampki z przodu i od nóg kierowcy. Ostatnie szlify przy schowku z lcd. Będę montował jak będzie zasilacz 5v do tunera dvb-t.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maciej94 - 01-05-2014 20:23

ostatnio trochę przyciemniłem kierunkowskazy i lampy z tyłu , i zaczynam zmieniać oklejane w środku z siwego carbonu na szczotkowane aluminium . Będzie bardziej estetycznie bo ten carbon nie zbyt mi się podobał parę fotek
Tongue
lampy tył
[Obrazek: DSC_0438_jpg_300x300_q85.jpg]
teraz jak zeszły pęcherze powietrza jest super , wybrałem najciemniejsza jaka była na aukcji ,ale nie jest za ciemna na ale co zawsze ładniej Big Grin

konsola środkowa
[Obrazek: DSC_0437_jpg_300x300_q85.jpg]
tak luzem nie wygląda ładnie ale jak jest zamontowana cud malina

Zdjęcia z przodu postaram się dodać jak najszybciej Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 01-05-2014 20:32

Spróbuj z tyłu nakleić podwójnie tą folię, może będzie dobrze Smile Okleiłeś z dwóch stron? Czy możesz powiedzieć ile słabiej świeci?


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maciej94 - 01-05-2014 20:37

Podwójnie Scrappy raczej odpada folia jest dość gruba ale i tak lepiej wygląda niż normalnie . Czy słabiej świeci? Ja nie zauważyłem , kierunkowskaz mruga na pomarańczowo a wsteczny świeci na biało . Ta folia daje efekt ciemnej ,ale jak świeci to wszystko jest normalnie. Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 01-05-2014 20:49

Maciej94, jak ją naklejałeś? Tak jak szyby robią? tj na mokro i szuszarka/opalarka? Kiedyś próbowałem tył zrobić, ale się poddałem. Przyciemniłem tylko same kierunki boczne 2 warstwy i trzyma się już z 6 lat.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maciej94 - 01-05-2014 20:50

Tak jak mówisz , lekko wodom i opalarka , tak na lampy a na konsole bez wody .


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DDiablo - 01-05-2014 20:52

No własnie, ja bez wody to robiłem, będę przyciemniał szyby to zobaczymy jak to wyjdzie. Jakieś folie do szyb możecie polecić? Taka co nie będzie się niszczyć od słońca.