Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 13-04-2014 17:30

.. Zatankowany na full Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Oles - 13-04-2014 21:31

Umyty na ręcznej myjce i odkurzony na błysk + plus tankowanie Verva On i takim to sposobem przy niedzieli pozbyłem sie 550 plnówHuh


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - red - 13-04-2014 22:11

Ja ze swojego wczoraj rano zabrałem słuchawkę bluetooth, okulary przeciwsłoneczne, ładowarkę do telefonu i pieczątkę firmową - galaxy ma obowiązkowy kilkudniowy postój - padła najprawdopodobniej uszczelka pod głowicą - jak zostanie rozebrany to będzie wiadomo na 100%.
Miałem nim jechać na montaż ponad 200km w jedną stronę a tu niespodzianka - rano zapalił jakby na 3 gary, za chwilę ciut lepiej ale po przejechaniu kilkuset metrów dymił jak komin cegielni Big Grin moc niby jest ale to nie to Huh, został u mechaniora a ja pojechałem pomocą drogową Cool


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - fishbone - 13-04-2014 22:55

(13-04-2014 22:11)red napisał(a):  Ja ze swojego wczoraj rano zabrałem słuchawkę bluetooth, okulary przeciwsłoneczne, ładowarkę do telefonu i pieczątkę firmową - galaxy ma obowiązkowy kilkudniowy postój - padła najprawdopodobniej uszczelka pod głowicą - jak zostanie rozebrany to będzie wiadomo na 100%.
Miałem nim jechać na montaż ponad 200km w jedną stronę a tu niespodzianka - rano zapalił jakby na 3 gary, za chwilę ciut lepiej ale po przejechaniu kilkuset metrów dymił jak komin cegielni Big Grin moc niby jest ale to nie to Huh, został u mechaniora a ja pojechałem pomocą drogową Cool
Confused


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - przemo - 14-04-2014 08:31

Autko zaliczyło mały postój u mechanika.

Wymienione :
Osłony przegubów,
Drążki kierownicze, ( TRW )
Końcówki drążków, ( TRW )
Gumy stabilizatora, ( Febi )
Łączniki stabilizatora

Czeka mnie jeszcze wymiana amortyzatorów ( szt. 4 ) i regeneracja maglownicy Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Arkadiusz - 16-04-2014 10:49

fishbone fajne światła masz


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - fishbone - 16-04-2014 14:26

(16-04-2014 10:49)Arkadiusz napisał(a):  fishbone fajne światła masz

dzięki . poprostu je rozebrałem , okleiłem taśmą tylko te 4 okrągłe chromowane cześci lampy od świateł i kierunków żeby zostały w chromie, reszte zmatowałem na to podkład i na koniec czarna satyna


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 16-04-2014 22:11

Zakupilem okazyjnie pompke paliwa i dzisiaj podmianka zobaczymy czy bedzie poprawaBig Grin
[Obrazek: min_77315d892e29d755188335985fe1.jpg]


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - zomol - 17-04-2014 02:46

A ja dzisiaj z rana ujawniłem mokry dywanik u kierowcy i z tyłu za dmuchawą Sad Przy moim szczęściu pewno nagrzewnicę szlak trafił Huh


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 17-04-2014 21:40

albo spryskiwacz tylny cieknie kolego