Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dadi - 30-03-2014 21:25

Galaxowaty został umyty Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - bencao - 31-03-2014 08:38

A ja z pomoca usera Gugus w koncu dowiedzialem sie ze moj kabelek do vaga nie zmieni ustawien tylko moze je zczytac i skasowac bledy. Ale wspolnie udalo sie zmienic jezyk na inglisz,wylaczyc airbaga pasazera bo potomek w drodze,i wyszedl termostat do wymiany. Thnx Gugus!


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 31-03-2014 22:08

Big Grin Dzisiaj chwila walki z wymiana przekaznika 109 umyty zalozone letnie kapcie jutro kolejne zmagania bo Szatan jak zimny nie chce palic pozdrawiam Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Czerwony - 05-04-2014 18:02

Fest pucowanko zrobione: odkurzacz, myjka, zmyte rozpuszczalnikiem kropki ze smoły na drzwiach, pastą tempo kilka małych zmatowień wygładziłem. Prawie się świeci.

No i jeszcze zacząłem naprawę schowka, ale to pochwalę się gdy skończę.

I jeszcze odkręciłem podłokietnik, żeby naprawić lub wymienić.

Czasu mam mało, to próbuję choć małymi krokami doprowadzać samochód do lepszego stanu.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maciej94 - 05-04-2014 19:35

Zaciski pomalowane wykładzina wyprana . Jestem zadowolony z dzisiejszych prac pozdro Big GrinBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - jaro211 - 05-04-2014 21:26

zamiana z rurki na wąż klimy z przodu do tyłu teraz smiga bez wycieku


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 06-04-2014 00:19

Jako że zima się skończyła to chlapacze ściągnięte.
Miałem to zrobić przy zakładaniu kół ale nie było wtedy czasu i dopiero teraz się udało.
Przy okazji ściągnięte nadkola i wymyte (wewnątrz i na zewnątrz ) oraz wyczyszczone z błota i liści doły błotników.
Polecam tam zaglądnąć / zaglądać bo często tam siedzi błoto itd. do tego woda i jest nie ciekawie.

I na zakończenie umyty z zewnątrz oraz nałożony dressing na plastiki zewnętrzne.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - rodzynek - 06-04-2014 00:53

Wczoraj nowy pasek wielorowkowy, dziś założone fotochromowe szyby do tylnych drzwi. Uchylne były założone wcześniej, a tylna jeszcze czeka.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 08-04-2014 20:28

Wymieniony zaworek na filtrze paliwa , naprawiony przycisk w mojej nawi Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maciej94 - 08-04-2014 20:41

Korzystając z ładnej pogody polutowałem dobrze kable od alarmu i wszystko podłączyłem i jest ładnie .Dziś dusza trasa z wygłuszona podłoga i jest duży efekt za małą $$ . Oglądają dziś przód wpadłem na nowy pomysł co do lamp nie wiem czy ktoś malował je w mk I tak jak w mk2 . Jak mnie natchnie kupie farbę i sie za to zabiorę Big Grin