Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Motorek4612 - 28-05-2012 12:10

W sobotę tj 26.05 dostało moje wozidło nowa chłodnice wody i nowy płyn.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - woody - 01-06-2012 13:32

Wczoraj tj.31.05 spraw sprawdziłem szczelność układu klimatyzacji i nabiłem klimę czynnikiem i działa Smile Co istotne zreanimowałem ten układ po dwóch sezonach bez klimy.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - RAFFEN - 01-06-2012 13:47

mi sie nudziło i zrobiłem takie coś


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - tomekiewa - 02-06-2012 11:14

No RAFFEN całkiem ciekawy projekcik!!!!


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marecki_name - 02-06-2012 23:23

no a ja np. wymieniłem sobie dzisiaj lewą przednią lampę bo stara uległą uszkodzeniu Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - sharanista - 04-06-2012 22:39

wymieniłem łożysko przód, i uszczelkę pod pokrywą zaworów - 400zł.
(01-06-2012 13:32)woody napisał(a):  ...sprawdziłem szczelność układu klimatyzacji i nabiłem klimę czynnikiem ...
to kolego podziel sie informacja tutaj... co i jak robili, za ile ???...
sam się przymierzam, poczytam chętnie, porównam jak to miałoby być zrobione w moim serwisie Wink


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - zawiszanieczarny - 04-06-2012 23:54

Mojemu dziś połatałem przewody w klapie bagażnika, i co najważniejsze - otrzymał na nią nową, lśniącą naklejkę forumową Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - adam - 16-07-2012 21:11

Może nie mam sharana , ale w swojej alhambrze w zeszłym tygodniu 11.07.12 wymieniłem tarcze i klocki hamulcowe. W tym tygodniu mam zamiar wyprać siedzenia(drugi rząd gdzie podróżowały dzieci) bo po wakacyjnym wyjeździe wyglądają strasznie


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piwek86 - 20-07-2012 18:40

A ja w swoim pomalowalem dach czarnym akrylem z audi q7 bo malowałem wcześniej czarna perla i clar w macie ale strasznie wyszło po polerce odziwo maska klapa i zderzak środek wyszły elegancko z clarem matowym tao na dachu porażka wiec olałem perle ma być czarne noi jest reszta sharana szara pozdrawiam


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 11-08-2012 15:32

Hmm. Dzis a wlasciwie od wczoraj wieczora zaatakowalem wymiane popychaczy hydraulicznych. Pisalem juz kiedys ze mi lekko poklepuje co slychac na jalowych. Troszke roboty jest ale spokojnie to wykonalem w pół dnia. Po wymianie nastała cisza. Koszt popychaczy do PD'ka 304 zl.