Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Bogos - 19-03-2014 17:14

(19-03-2014 02:40)andrew7800 napisał(a):  Ja dziś swojemu szarikowi założyłem obuwie letnie, wymieniłem podkładki pod sprężynami z tyłu bo się przetarły oraz gumy na tylnym drążku stabilizatora bo hałasował.Smile
Teraz błoga cisza nic nie puka.Big Grin

Te podkładki to udało ci sie gdzies kupić podróbki czy musiałeś kupić ori . Jak ja kupowałem to nie można było kupić podróbek tylko ori. Ew jakieś namiary .


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 19-03-2014 19:20

Ja też kupowałem w ASO. W seacie 80zł, w VW niecałe 60 Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 19-03-2014 19:46

może nie w swoim ale u znajomego wymieniłem simering na sprzyni gdzie wychodzi półoś i wymieniłem filtr paliwa.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - andrew7800 - 19-03-2014 20:49

Te podkładki to udało ci sie gdzies kupić podróbki czy musiałeś kupić ori . Jak ja kupowałem to nie można było kupić podróbek tylko ori. Ew jakieś namiary .
[/quote]
Te podkładki można dostać tylko oryginalne ale ja wziąłem ze szrotu podkładki górne oryginał bo są grubsze i założyłem pod spód sprężyny pomiędzy wahacz a sprężynę. Auto podniosło się do góry.Jak wiozę 7 osób szybciej i po dziurawej drodze to potrafi koło przytrzeć po nadkolu ponieważ mam alusy i auto wygląda jak poszerzone. Teraz nie będzie obcierać.Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Bogos - 19-03-2014 21:42

ok dzięki andrew7800


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maciej94 - 20-03-2014 19:52

Ja dzis przygotowałem nowe lusterka do montażu , pomalowałem znaczek na czarno Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Czerwony - 20-03-2014 21:39

Letnie kapcie założone i myju-myju zrobione. Jak wiosna, to wiosna!

Z obawami obejrzałem zimowe opony po tak ciepłej zimie, ale wyglądają bardzo dobrze.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 21-03-2014 01:29

Letnie kapcie zmienione + umyty samochód bo go trochę zapuściłem Undecided przez 1,5 tyg nie myty przez deszczowy weekend... cóż zrobić.
Przed:
[Obrazek: ug9FD2cl.jpg]

50/50 przy zmianie kół Tongue :
[Obrazek: wTYZ7Dcl.jpg]

Po:
[Obrazek: uRJVXV7l.jpg]

Wybaczcie za zdjęcia fatalnej jakości ale były robione na szybko telefonem przy słabym oświetleniu.
Jeszcze na dniach zdam relację jak spisał się "pakiet zimowy" czyli czarne emblematy + alu zimowe ( PlastiLak )


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 21-03-2014 08:28

Ja wstałem wcześnie i zlutowałem urwany kabel od podświetlenia rejestracji, standard między klapą a budą. Później mam zamiar jak piotto, przerzucić kapcie i umyć, a może coś jeszcze podziałam, zobaczymy Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maciej94 - 21-03-2014 20:31

lusterka wymienione Smile