Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Sebastian_Z_Mazur - 10-02-2014 08:41

A ja po prostu go a raczej ją ( Alhambra) umyłem Smile pozdrawiam


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 10-02-2014 20:06

zapodaj foty


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 10-02-2014 20:27

Wypucowałem, nadkola nawet umyłem Tongue


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - DuczekiOsia - 10-02-2014 20:50

Wymiana szyby czołowej :-) Oczywiście grzana :/ 550zł w plecy grunt że nowa Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - fishbone - 10-02-2014 23:50

Przyszły wreszcie gwinty do sharana i myślałem że wreszcie bedzie można zapodać jakieś ludzkie foty auta a nie takiej wersji na Dakar Cool ...

[Obrazek: mqsh.jpg]

... i pewnie by tak było gdyby Gebels nie wysłał mi gwintów do bmw zamiast sharana Angry

[Obrazek: z0ql.jpg]


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - jaro211 - 11-02-2014 18:28

wymieniłem uszczelniacze pompek Big Grin no i jest ale czeka mnie wymiana wałka i szklanek na dwóch sie wyciera Dodgy ale zrobi sie


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - fishbone - 11-02-2014 18:31

no na allegro może by i poszły ale komu sie bedzie chciało pokryć koszta przesyłki , do pl to minimum 2000km będzie odemnie Big Grin nic pisze do tego sklepu niech odkręcają Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 12-02-2014 17:27

Zamontowana MFD odkurzony umyty Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 12-02-2014 20:11

ale przeciez one maja ten sam nr to niby czym maja sie roznić te walki?? Czemu jednym sie wycieraja a innym nie. Jelsi sa wadliwe w vw to powiny siadac tylko tu. W skodzie albo audi te walki sie nie wykrzaczają?? Nie odnotowuja tam takich przypadkow??


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - dmusek - 12-02-2014 22:54

Może dlatego się wałki i szklanki przecierają, że SGA troszkę więcej ważą i przez to silnik jest bardziej obciążany. Szczególnie w dolnych zakresach.

A dziś:
- zmieniłem szczotki w dodatkowej pompce na podszybiu - jak zwykle, udało mi się bez wyciągania całej pompki(koszt 3,5zł),
- założyłem nowe mocowania ECU - stare popękały i sobie latało(5zł),
- wyregulowałam wycieraczki i przesmarowałem mechanizmy(0zł),
- zmieniłem sitko na oryginalne Ebera w D5WZ - i już nie ma dymka na postoju(40zł).
Jeszcze pewnie coś jutro wymyślę do zrobienia, np. wymianę łożysk wentylatorka w Eberku.Big Grin