Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 08-02-2014 18:56

Wymienilem uszczelki na pompwtryskach. Cprawda nie lubie takich tekstow slyszec wiec i tymbardziej z wlasnych ust wyglaszac ale chyba wydaje mi sie ze silnik chodzi deczko łagodniej. nie ma tego klepania takiego oraz jakby takie delikatne drgawki na postoju co byly to zniknely. Czekam na mrozy to bedzie test odpalania po tej wymianie po nocnym postoju.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - szparag86 - 08-02-2014 19:17

Ja dziś zrobiłem trochę zakupów do autka: czarna gumowa taśma, do przykrycia braków tapicerki, która odkleja się na drzwiach przy szybie. Spray do tworzywa czarny do pomalowania rączek drzwi od wewnątrz. Udało mi się upolować hokej pod zderzak od renault espace III (wzorem kolegi raffen) za 50 zł (a nie 180 po ile cenią sobie oryginalne do sharana). Zakupiłem światła diodowe do jazdy dziennej z automatem, które umocuje w hokeju. O jeszcze zamówiłem niebieską folię przyciemniającą szybę czołową od góry (pod kolor auta... mam nadzieję). Auto dostało porządne mycie na myjni. Wytrzepałem dywaniki, gdyż wnętrza nie będę na razie specjalnie sprzątał, bo zaraz gdy się ociepli jestem umówiony ze znajomym z autokosmetyki na polerkę i kosmetykę/pranie całego wnętrza oraz odgrzybienie i sprawdzenie ewentualnie uzupełnienie klimatyzacji po zimie.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Czerwony - 08-02-2014 21:05

(08-02-2014 19:17)szparag86 napisał(a):  Zakupiłem światła diodowe do jazdy dziennej z automatem, które umocuje w hokeju.

Światła w hokeju, to chyba nie bardzo...
"Odległość od ziemi do dolnej krawędzi lampy minimalnie 25 cm"

Patrz: http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiat%C5%82a_do_jazdy_dziennej


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - szparag86 - 08-02-2014 21:16

No według opisu kolegi Raffena brakuje 2-3cm do normy... myślę, że w razie kontroli nikt nie będzie tego z miarką mierzył. Zresztą jak hokej dojdzie to wszystko pomierzę,


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 08-02-2014 21:43

to taki minimum wiec powinno byc w zasadzie wiecej. zobac zna jakiej wysokosci sa swiatla dzienne w autach wychodzacych z tym udogodnieniem. Mniejwiecej tak jak te miania itp.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - andrew7800 - 08-02-2014 22:54

Wreszcie naprawiłem swoją osłonę pod silnik i zamontowałem na aucieBig Grin
Teraz silniczek będzie miał sucho i ciepłoSmileTongueBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Sigma_74 - 08-02-2014 22:57

a ja dwa tygodnie sprzedałem swoja Adelajde.
i tyle


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 08-02-2014 22:58

wyczyszczony laser w MFD i ze 20 razy rozebrany napęd bo ciągle coś nie pasowało TongueTongue człowiek się uczy na błędach, zakupione dwie żaróweczki ledowe jedna do bagażnika a druga w podsufitke Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - bodzio_r1 - 09-02-2014 22:21

Umyty wysprzątany gotowy do jazdy


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - rafikk87 - 10-02-2014 00:05

w koncu zmienilem zasr... nagrzewnice , dramat .... ale cieplo nie smierdzi nie paruje , zmienilem glosniki 4 szt , naprawilem boczki i uzupelnilem kolki bo komus wczesniej si enie chcialo i 10h rooty poooooooooszlo Big Grin