Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Sprzedam pompowtryski 4szt. 1,9 TDI 130 KM silnik ASZ - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: GIELDA (/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Dział: Sprzedam (/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Sprzedam pompowtryski 4szt. 1,9 TDI 130 KM silnik ASZ (/showthread.php?tid=12703)



Sprzedam pompowtryski 4szt. 1,9 TDI 130 KM silnik ASZ - Tomek Westfalia - 14-05-2020 13:26

Sprzedam komplet 4szt. pompowtrysków wymontowanych tydzień temu z mojego SHARANA. Wymieniałem je ponieważ udało mi się kupić komplet oryginalnych pompek po przebiegu 30 tyś km. Po wymianie korekcje oraz BIP-y są idealne ale to chyba tyle oprócz faktu posiadania 2000 PLN mniej w kieszeni większej różnicy nie widzę :-(. Przed i po wymianie auto odpala idealnie chodzi równo puszcza tylko lekkiego dymka po mocnym przegazowaniu (widać na filmie). Patrząc z obecnego punktu widzenia bym ich nie wymieniał.

Po rzeczy.
Dwa z oferowanych pompowtrysków były w październiku 2017 roku regenerowane w autoryzowanym serwisie BOSCHA-a w Kunowie cylindry 2 i 3 (koszt 800 PLN za dwa) dwa pozostałe czyli cylindry 1 i 4 trzymały parametry więc nie były robione. Trzymać na zapas nie mam zamiaru bo pewnie te które założyłem przeżyją Sharana a i trzymanie ich na zewnątrz jak wiadomo może im zaszkodzić.

Cena za komplet 600 PLN.