Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Felgi sharan - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: TUNING (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Dział: Optyczny (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Felgi sharan (/showthread.php?tid=12640)

Strony: 1 2


RE: Felgi sharan - ghostmusic - 12-04-2020 11:28

A ok . to zerknę.


RE: Felgi sharan - ghostmusic - 16-04-2020 08:57

Witam serdecznie chciałem zakończyć ten temat felg , bardzo serdecznie chciałbym podziękować tym osobom które nie były obojętne i mi pomogły w tym temacie . Felgi ET 38 7 jj x16 pasują idealnie , wychodzi 0,5 cm schowane od najbardziej wysuniętej części błotnika nie wiem czy to dużo czy mało ale na razie tak zostawię , opiszę jescze później wrażenia z jazdy koleiny wyprzedzanie itd. Teraz to za dużo nie jeżdżę z powodu korony , śruby dokupiłem , stożkowe 35 mm gwintu i pasują idealnie , pozdrawiam jeszcze raz serdecznie osoby pomagające duże piwo się należy , ;)do zobaczenia gdzieś na drodze cześć.


RE: Felgi sharan - ghostmusic - 19-10-2020 18:23

Witam serdecznie obiecałem opisać wrażenia z jazdy na alufelgach które sobie założyłem , a więc po dość długim użytkowaniu i przejechaniu całego sezonu letniego na alufelgach , ogólnie zmiany oceniam na plus . Mój Sharanik poprawił się co do przyczepności na drodze chyba pomógł większy rozstaw osi po zastosowaniu alu. żadnych ściągań na koleinach ani niestabilności auta przy wyprzedzaniu nie odczuwam , spalanie troszkę wzrosło bo balony 205 a miałem 195 , żadnych wybić zwrotnic czy sworzni po całym sezonie nie odczułem , może dla tego że mam założone firmówki . Tak więc mogę polecić taką zamianę przynajmniej w moim przypadku wyszło ok, jeżeli ktokolwiek będzie miał jakieś wątpliwości bądź pytania zapraszam pisać śmiało , pozdrawiam i szerokiej drogi Artur.