Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Isofix z Top tether instrukcja obsługi końcowe roczniki 7M - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Isofix z Top tether instrukcja obsługi końcowe roczniki 7M (/showthread.php?tid=12392)



Isofix z Top tether instrukcja obsługi końcowe roczniki 7M - tomcio ze zbrus - 11-10-2019 10:48

Mam mocowanie isofix i zwijany pas biodrowy w środkowym fotelu. W mojej instrukcji obsługi nie ma informacji o uchwycie TT dla fotelika. Możliwe, że w instrukcji młodszych roczników coś będzie podane (w tej z 2002r nie ma informacji np. o pasie sufitowym). Patrząc na inne samochody (espace, punto, corsa D) widzę, że można byłoby wykorzystać uchwyt do przenoszenia fotela (ten poziomy pręt). Jeśli jednak nic więcej z tego nie wyniknie to zostanie wpięcie TT w uchwyt od tylnego prawego pasa (wożę fotelik z prawej strony).
Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie informacje.


RE: Isofix z Top tether instrukcja obsługi końcowe roczniki 7M - tomcio ze zbrus - 15-10-2019 10:36

Po przeczytaniu wielu artykułów i przejrzeniu masy badań dowiedziałem się, że isofix może wytrzymać tylko foteliki kategorii wagowej do 18kg i nic więcej. Wszystko co cięższe MUSI być mocowane na pasy.