Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Zasilanie wideorejestratora z lusterka szyby czołowej? - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: DZIAŁ TECHNICZNY (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sharan Alhambra MKII 2010 - (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- Dział: Elektryka auta (/forumdisplay.php?fid=97)
+---- Wątek: Zasilanie wideorejestratora z lusterka szyby czołowej? (/showthread.php?tid=12069)



Zasilanie wideorejestratora z lusterka szyby czołowej? - futrzak - 06-05-2019 23:01

Witajcie,
Czy ktoś z Was orientuje się czy można z lusterka na szybie czołowej z czujnikiem zmierzchu /deszczu zasilić wideorejestrator?
Wkurza mnie już zwisający kabelek zasilający do wideorejestratora z zapalniczki.

Ktoś wie czy można zasilić wideorejestrator z lusterka?

Pozdrawiam
Andrzej


RE: Zasilanie wideorejestratora z lusterka szyby czołowej? - wesol - 07-05-2019 07:01

Jak masz tam napięcie po stacyjce to nie widzę problemu. Ja u siebie nie mam po stacyjce zasilania w lampce sufitowej więc jednożyłowych kabelek pociągnąłem że skrzynki przez słupek do sufitu i tam umieściłem ładowarkę zapalniczkowa by z 12v było 5v.


RE: Zasilanie wideorejestratora z lusterka szyby czołowej? - billykrakow - 07-05-2019 09:03

Cześć
Łątwo pociągnąć kabel od bezpieczników, u mnie idzie w desce do prawego boczku, słupkiem i pod lampkami nad lusterkem mam gniazdo zapalniczki, następni w osłonie lusterka i kamarka za lusterkiem

Pozdrawiam


RE: Zasilanie wideorejestratora z lusterka szyby czołowej? - futrzak - 07-05-2019 09:19

Hej,
możecie wrzucić zdjęcie jak to wygląda u Was?