Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Schemat obudowy filtra powietrza - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: DZIAŁ TECHNICZNY (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sharan Alhambra 1995-2009, Galaxy 1995-2005 (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Silnik Diesela (/forumdisplay.php?fid=63)
+---- Wątek: Schemat obudowy filtra powietrza (/showthread.php?tid=11322)



Schemat obudowy filtra powietrza - stepek122 - 19-04-2018 17:35

Witam,
potrzebuje pomocy w znalezieniu schematu jak prawidlowo powinna byc polaczona obudowa filtra powietrza z prawym nadkolem. u mnie wogole to nie bylo poskladane i kazda czesc byla osobno z przedmuchami przez to auto strasznie buczalo. teraz jest duzo lepiej ale jeszcze cos nie tak. chodzi mi o polaczenie obudowy filtra powietrza i tego pudelka w prawym nadkolu. nie moge nigdzie znalezc jaki jest prawidlowy montaz tej gumki pomiedzy bo jak ja wcisnalem w nadkole to mam przedmuch na polaczeniu nie przylega to zbyt ciasno ale juz nie buczy. pomoze ktos?
raczej powinienem napisac ze to lewa strona stojac od przodu auta, wiec chodzi mi o lewa strone. pomiedzy blacha nadkola a obudowa filtra jest taki kolnierz gumowy i z jego montazem mam problem


RE: Schemat obudowy filtra powietrza - Bogos - 19-04-2018 21:17

Podwójny kołnierz tej uszczelki od strony komory silnika a rura mocowana tak jak jest na zdjęciu tylko od strony nadkola oczywiście.


RE: Schemat obudowy filtra powietrza - PabloLG - 20-04-2018 05:34

No to u mnie tez brak tej gumy. Nawet noe wiedzialem ze musi byc. Nameczylem sie raz zeby spasowac to razem.


RE: Schemat obudowy filtra powietrza - stepek122 - 15-06-2018 19:21

Pewnie ci buczy??