Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Mrugający obraz LG smart TV 55" - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Mrugający obraz LG smart TV 55" (/showthread.php?tid=11103)



Mrugający obraz LG smart TV 55" - pablooo4 - 04-02-2018 10:40

Cześć wszystkim. Czy mamy wśród Nas kogoś, kto zajmuje się telewizorami może?? mam problem z tv..... mruga obraz cały czas jak na filmie YT
https://www.youtube.com/watch?v=bzfxKogztrE&feature=youtu.be


RE: Mrugający obraz LG smart TV 55" - wesol - 04-02-2018 11:10

Wątpię by ktoś w dzisiejszych czasach naprawiał takie rzeczy. Poprostu się wymienia. Takie czasy. Umnie w okolicy jeszcze są ziomki co naprawiają wzmacniacze kina domowe itp. Trzeba zapytać czy takie tv też robią. Ale coś mi świta jak jakiś czas temu byłem z niedziałającym tv to mówili że koszty duże że się nie opłaca.


RE: Mrugający obraz LG smart TV 55" - pablooo4 - 04-02-2018 11:48

(04-02-2018 11:10)wesol napisał(a):  Wątpię by ktoś w dzisiejszych czasach naprawiał takie rzeczy. Poprostu się wymienia. Takie czasy. Umnie w okolicy jeszcze są ziomki co naprawiają wzmacniacze kina domowe itp. Trzeba zapytać czy takie tv też robią. Ale coś mi świta jak jakiś czas temu byłem z niedziałającym tv to mówili że koszty duże że się nie opłaca.

podobno można , yt pokazuje że tak, w końcu i tak zakupiłem drugi ale zawsze można spróbować, lubie takie grzebanie więc może się uda.. ale dzięki


RE: Mrugający obraz LG smart TV 55" - mamwi - 04-02-2018 12:26

Chyba padło ci zasilanie podświetlenia matrycy. To się nazywa inwerter? Poszukaj w googlach. Kiedyś naprawiałem coś takiego w lapku, to taki mały zasilacz, jak jest na oddzielnej płytce to dobrze, gorzej jak na płycie głównej.


RE: Mrugający obraz LG smart TV 55" - pablooo4 - 04-02-2018 13:19

(04-02-2018 12:26)mamwi napisał(a):  Chyba padło ci zasilanie podświetlenia matrycy. To się nazywa inwerter? Poszukaj w googlach. Kiedyś naprawiałem coś takiego w lapku, to taki mały zasilacz, jak jest na oddzielnej płytce to dobrze, gorzej jak na płycie głównej.

dzięki sprawdzę to