Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Uprzejmie proszę pomóc mi przeanalizować Logi wtrysków i przepływomierza AUY 115 - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: DZIAŁ TECHNICZNY (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Diagnostyka VAG (/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Dział: Analizy logów (/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Uprzejmie proszę pomóc mi przeanalizować Logi wtrysków i przepływomierza AUY 115 (/showthread.php?tid=10862)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Uprzejmie proszę pomóc mi przeanalizować Logi wtrysków i przepływomierza AUY 115 - wesol - 28-12-2017 16:00

To zaślepka kanału olejowego. Zaślepka to czymś np jakaś kulka albo kawałek śruby wrz w stożek doszlifuj i tym zakolkuj.


RE: Uprzejmie proszę pomóc mi przeanalizować Logi wtrysków i przepływomierza AUY 115 - telo777 - 28-12-2017 18:18

Coś wymyślę Smile Dziękuję za odpowiedź. Jak zrobię dam znać co wyszło. Jak odkręcę dźwigienki bez ruszania śrub i kontry pompowtrysków, to nie muszę ich drugi raz regulować tylko dokręcić wałki?


RE: Uprzejmie proszę pomóc mi przeanalizować Logi wtrysków i przepływomierza AUY 115 - wesol - 28-12-2017 19:06

Chyba niepowazny jestes. Zawsze sie reguluje. A jak sie ulozy inaczej to uj strzeli pompke jak walnie.

Zrob jak mowilem jakas stubke na szlifierce nieco zestozkuj i utnij na dlugosc te 7 mm czy cos kolo tego i nabij w otwor.


RE: Uprzejmie proszę pomóc mi przeanalizować Logi wtrysków i przepływomierza AUY 115 - junak1956 - 18-05-2018 01:40

Kolego moglbys napisac jak zaknczyla sie twoja przygoda?