Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
AUY-bardzo słaba seria. - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: TUNING (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Dział: Wykresy i wyniki z hamowni (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- Wątek: AUY-bardzo słaba seria. (/showthread.php?tid=10619)



AUY-bardzo słaba seria. - czarny1976 - 03-07-2017 10:59

Mam do Was prośbę o skomentowanie mojego wykresu.Po przyjechaniu na hamownie kolega posprawdzał wszystko(pompki,turbinę,przepływkę i takie tam) i powiedział że będzie dobry wynik bo parametry są wzorcowe(197 tys przebiegu pewne).Po zhamowaniu auta nie uwierzył 105,5 KM w sumie i ja nie uwierzyłem.Chociarz od pewnego czasu było czuć że powyżej 2000tys obr auto słabo jedzie.Zaczął szukać przyczyny ,zmienił synchronizacje wałka rozrządu ale dało to 2KM.Kazał mi wymienić filtr paliwa i przeczyścić wtryski,bo w sumie nie wie co jest.Czy może taki egrzemplarz się trafił,chociarz wydaje mi się że kiedyś lepiej jeżdził.Oczywiście wymiana filtrów nic nie dała.Myślę o katalizatorze,co wy na to?














9


RE: AUY-bardzo słaba seria. - wesol - 03-07-2017 11:18

Mariusz powinien ci spokojnie zweryfikowac juz na rolkach czy to wina kata ale osobiscie mysle ze nie tedy droga.


RE: AUY-bardzo słaba seria. - czarny1976 - 03-07-2017 12:02

Czyli myślisz że co może być? Uszczelka pod głowicą była zmieniana 6 lat temu , i potem ładnie chodził .Nawet mechanik się dziwił jak się przejechał,mówił że ładnie ta 130 idzie , a ja mówię że to 115.Także coś musiało się stać innego,tylko dziwne jest że wszystko ok,żadnych błędów


RE: AUY-bardzo słaba seria. - wesol - 03-07-2017 14:17

Zrob logi ale mysle ze na hamowni juz robione byly. Moze uszczelka grubsza dana.


RE: AUY-bardzo słaba seria. - czarny1976 - 04-07-2017 11:01

Nie sądzę żeby była to uszczelka,bo po wymianie ładnie jechał tak samo jak i przed.Wypale jeszcze zbiornik paliwa z tym środkiem od wtrysków i pojadę na korektę zobaczymy co będzie.A może zaślepić EGR?


RE: AUY-bardzo słaba seria. - wesol - 04-07-2017 11:35

Zrob logi bo ja nie widze jakie jest doladowanie i reszta.