Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
szukam schemat Sharan/Galaxy 99 rok - multifunctio unit MFA TRIP - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: SZUKAJ -- POLECAJ -- ODRADZAJ (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Dział: Szukam (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: szukam schemat Sharan/Galaxy 99 rok - multifunctio unit MFA TRIP (/showthread.php?tid=1047)



szukam schemat Sharan/Galaxy 99 rok - multifunctio unit MFA TRIP - 1robert - 04-11-2011 18:18

Witam
nie wiem czy nie miało być w ogólnotechnicznym
szukam już dłuższy czas dokumentacji jakiejkolwiek do multifunction Unit (moduł pod skrzynką bezpieczników) w nowszej wersji elektryki (99 rok).
Zachciało mi się dołożyć MFA do dośc bogatej wersji Galaxy - Ambiente.
Galaxy ma instalację bez kabli do MFA
ciekawi mnie niezmiernie jak działa układ detekcji wypalonych żarówek w tej wersji elektryki
wyprułem kawał elektryki z angielskiego dawcy i wiem ze detekcja wychodzi z zielonej wtyczki w multifunction unit. Samo podłaczenie kabelków nie wystarczy wiec ciekawi mnie czy moduły są w tak wielu różnych wersjach (alarm, szyberdach, detekcja wypalonych żarówek i inne..) czy różni się kodowanie, oprogramowanie.
Trochę jest w postach kolegi Marecki ale za mało
szukam też czy da sie zrobić domykanie szyb z pilota. Kluczem z zamka działa


RE: szukam schemat Sharan/Galaxy 99 rok - multifunctio unit MFA TRIP - maciek-basia - 04-11-2011 20:29

ja mam u siebie domykanie dzwi z pilota sam dodawałem wczesniej miałem tylko w kluczu


RE: szukam schemat Sharan/Galaxy 99 rok - multifunctio unit MFA TRIP - 1robert - 05-11-2011 00:10

czyli dorobiłeś dodatkowy zewnętrzny układ czy jest inny sposób?